Ансамбль спортивного танцю "Ритм"

Опубліковано admin Чтв, 03/10/2016 - 10:59

Фотогалерея ансамблю спортивного танцю "Ритм" >>>>> 

"Зразковий художній колектив "ансамбль спортивного танцю "Ритм"  був створений в 1985 році. 
На протязі всього періоду ансамбль став одним із кращих зразків художньої самодіяльності Рівненщини. Він постійно приймає участь в всіх заходах міста, області, з концертною програмою в м. Остріг, Дубно, Кузніцовськ, неодноразовий переможець фестивалів та оглядів колективів художньої самодіяльності. 

За високий рівень хореографічного мистецтва в 1993 році ансамбль отримав звання "Зразковий". 
В 1996 році на обласному огляді художньої самодіяльності ансамбль завойовує "Гран-прі" м.Рівне. 
В 1999 році старший склад ансамблю стає фіналістом конкурсу розважальної програми "Зірки на сцену" м. Київ. 

Танцювальні пари, що входять в склад ансамблю, є переможцями, призерами і фіналістами Чемпіонатів, Кубків України, Всеукраїнських змагань. Ансамбль "Ритм" є постійним організатором традиційних міжклубних змагань "Ритм", проводить Чемпіонати України серед дітей та дорослих. 

Також кращі пари ансамблю неодноразово приймали участь у змаганнях за межами України: Молдова, Білорусь, Росія, Литва, Латвія, Польща, Чехія, Словакія, Словенія. 

Учасники ансамблю приймають участь у змаганнях які проходять в різних містах України це : Київ, Харків, Чернівці, Львів, Луцьк, Дніпродзержинськ, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Хмельницьк, Кременчук, Черкаси, Чернігів та багато інших міст України. ансамбль брав участь у змаганнях у Латвії, Литві, Словакії, Чехії, Польщі, Італії. 

В 2007 році Ансамбль"Ритм" став лауреатом Міжнародного фестивалю "Єдина родина" в м.Севастополі. 
Ансамбль "РИТМ" є структурним підрозділом Школи спортивного танцю.