Батьківський тренінг «Очікування батьків і вподобання дітей»

 
Батьківський тренінг «Очікування батьків і вподобання дітей»

Захід призначений для батьків і спеціалістів, що працюють із дітьми, а також для всіх тих, хто цікавиться мотивами поведінки дорослих людей.

  • Як часто ви, як батько або мати, відчуваєте щастя від процесу виховання? Коли останній раз дивились на свою дитину із почуттям спокійної впевненості і задоволення, навіть якщо дитина капризує і вимагає щось своє?
  • Як часто ви відчуваєте почуття здійснення мрій і задумів, аналізуючи успіхи і досягнення своєї дитини?
  • Вам знайоме це неприємне почуття, яке виникає, якщо дитина не робить щось, що ви вимагаєте і ви втрачаєте рівновагу і чините не відповідно до ваших принципів і звичок?

А тепер уявіть себе, що ви почуваєте себе прекрасним батьком, ви щасливі і пишаєтесь, що ваша дитина саме така, яка є і всі ваші очікування здійснюються на ваших очах!

Просто дорослі, іноді самі не знають, чому чинять так чи інакше, не завжди усвідомлюють, чому поводить себе не таким чином, як ще очікується.

Завдяки участі в нашому тренінгу «Очікування батьків і вподобання дітей» ви будете мати можливість покращити стосунки із своїми дітьми, навчитесь краще розуміти як самих себе, так і своїх дітей.

Ви отримаєте відповіді на питання виховання, які можуть викликати тривогу або почуття нездійснених очікувань.

Відчуйте себе мудрим батьком або мамою, щасливим разом із своєю дитиною і задоволеним результатами свого виховного впливу!