Без секретів

Міська газета для школярів "Без секретів" – це експериментальний майданчик для початківців – юнкорів, котрі можуть застосувати в цьому проекті як свої теоретичні знання, так i практичні навики. А разом із тим - пізнавати суть виробничого процесу випуску газети.

Оскільки в місті й області подібних проектів для підлітків i молоді досі не існувало, то нинішній етап у розвитку й утвердження газети „Без секретів” на інформаційному ринку вважається експериментальним. Формується обличчя газети відповідно до інтересів читацької аудиторії з одного боку, самі ж учасники проекту набираються практичного досвіду для втілення власних творчих ідей, необхідних технічних i організаційних навиків у газетній справі.

Нинішня концепція видання полягає в тому, щоб завдяки газеті школярі отримували необхідну інформацію, що стосується безпосередньо їхнього шкільного життя, стосунків з ровесниками, учнівського самоврядування, здорового способу життя. Газета підтримує юні таланти, публікуючи їхні поетичні i прозові твори, вміщує інтелектуальні ігри й конкурси, які б підтримували інтелектуальний розвиток школярів. У перспективі – для більш тісного контакту з аудиторією планується провести читацьку конференцію, організувати корпункти „Без секретів” у школах міста з метою залучення до співпраці з редакцією газети інших школярів, які бажають спробувати свої сили в цьому творчому процесі, налагодити творчі контакти з юнкорівськими агентствами в Україні. Нинішній етап у розвитку газети унікальний тим, що в ньому задіяні лише підлітки i молодь до 18 років. Це дає змогу їм вільно конкурувати один з одним як у творчих можливостях, так i в набутті професійного досвіду.

Випуск газети здійснюється за всіма сучасними професійними вимогами, що прийняті в редакційних колективах, а тому учасники цього проекту зорієнтовані щодо своїх функціональних обов’язків, певним чином, - i стосовно тематичної спеціалізації.

Єдина i найважливіша проблема, у вирішенні якої не беруть участі діти, - це фінансове й матеріальне забезпечення цього проекту. Саме з цих міркувань даний проект подається на участь у конкурсі з надією на перемогу  й подальшу підтримку творчої ініціативи його учасників.