Благодійні проекти

Подарувати дітям, які цього зараз потребують найбільше, подарунків та душевного тепла

Благодійний марафон "З вірою в майбутнє"

З 9 по 18 травня 2016 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді проходитиме ХХІ традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». Символом благодійного заходу став рушник, що уособлює собою шлях до мрій дітей. Протягом 10 днів у ПДМ відбуватиметься низка заходів, під час яких збиратимуться кошти для фінансової підтримки учасників марафону. читати быльше >>>>>

Традиційний благодійний проект «Добро на Різдво»
Його мета -  подарувати дітям, які цього зараз потребують найбільше, подарунки та душевне тепло.
Цього року в проекті беруть участь діти двох категорій – троє дітей, які потребують дороговартісного лікування, та девятеро дітей, чиї батьки загинули в АТО на Сході України.

Ми збиратимемо кошти на лікування та будемо виконувати різдвяні мрії дітей, які досі вірять в те, що у світі є добро.
Алгоритм проекту уже простий – за допомогою засобів масової інформації ми розповсюджуємо інформацію про потреби дітей та про їх мрії. Кошти збираємо на рахунок фонду, а про тих благодійників, які вирішать власноруч здійснити мрію осиротілої дитини – розказуємо  в у відеосюжетах або газетних статтях.

Безстрокова Благодіна акція "Ми разом"​

Рівненський ПДМ анонсує новий благодійний проект – “Ми разом”. Акція безстрокова і покликана допомогти постраждалим у військовому конфлікті на сході України.

Починаючи з жовтня 2015р., кожної неділі, у Парку молоді (майданчик біля Рівненської державної обласної бібліотеки) організатори планують проводити благодійні заходи, метою яких є не лише збір коштів на потреби українських військових та вимушених переселенців, а й їх моральна підтримка. Реалізувати проект допоможуть працівники, вихованці та партнери Палацу, а також волонтери.

Участь в програмних заходах - зручна для кожного рівнянина, який має можливість обрати для себе реальний спосіб для благодійності.

“Free market” – ярмарка-розпродаж власних речей (книг, сувенірів, одягу, посуду тощо) за символічною ціною.
“Твоя гривня"– допомога країні” – збір коштів на лікування та реабілітацію українських військових. Клуб вихідного дня (функціонує на базі ПДМ) - різноманітні ігрові програми, перегляд кінофільмів, екскурсії, майстер-класи для вимушених переселенців та членів їхніх сімей.
"Відкритий мікрофон" – можливість публічно, етично та толерантно висловити свою думку щодо подій в країні, своєрідний аналог “кутків виголошувачів” Гайд-парку.
Флешмоби, перформанси, quickpic, майстер-класи, конкурси – демонструватимуть ставлення молоді до подій в Україні крізь призму власного креативу.

А ще благодійні концерти, виступи художніх колективів, ігрові програми, аукціони, збір вторинної сировини (макулатури, скла тощо) та сезонного одягу. Це майданчики для різноманітних комунікацій містян, своєрідна релакс-платформа в умовах сьогодення. Приєднуйтесь і всі оцінять Ваш внесок у добру потужну справу.
Палац запрошує до участі в проекті усіх бажаючих.