Блоги

admin

У 2008 році завершила навчання в Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю “практичний психолог, викладач психології, вчитель правознавства”. Магістр. Диплом з відзнакою.

З 2008 року аспірантка заочної форми навчання Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю «педагогічна та вікова психологія». Тема дисертації «Материнство як чинник конструктивно-деструктивних тенденцій у розвитку самоідентичності молодої жінки».

Read more
17/11/2016
admin

Школа інформатики – це одна із форм реалізації програми соціального захисту дітей ї є складовою ланкою допрофесійної освіти Палацу. Тут діти різних вікових категорій мають можливість вивчати основи, спільні для всіх галузей застосування інформаційних технологій, щоб разом з навичками практичної роботи на комп’ютері отримувати необхідну базу знань для подальшого навчання та розуміння інформаційних процесів у сучасному суспільстві, виробництві, техніці та зв’язку. http://shcola-informatyky.blogspot.com/

Read more
02/09/2016
admin

Валентина Десятова - фахівець з декоративно- прикладного мистецтва; викладає курс "Скульптура" для учнів 4-7 класів Школи образотворчого мистецтва (діти 9-12 років); викладає спеціалізацію "Художня кераміка" для учнів 8-9 класів; керує дипломними проектами випускників Школи.

Read more
13/04/2016
test

Відеоблог Палацу дітей та молоді PDM Leaks, створюється учнями профільної Школи інформатики та учнями Школи журналістики ПДМ. Всі відео можна переглянути: https://www.youtube.com/channel/UCOvI_ACi4dJZe6tFRhRAVBA

Read more
23/12/2015
test

Куроченко Ірина Іванівна - керівник Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді, відмінник освіти України, керівник гуртка-методист.

Read more
23/12/2015