Календар подій

 • Історична подія для Рівненського міського Палацу дітей та молоді сталася 26 лютого 2021 року, підписантами меморандуму стали: 

  Міський голова Рівного О. В. Третяк

  Секретар Рівненської міської ради В. В. Шакирзян      

  Директор Рівненського ПДМ І. О. Первушевська

  Голова Молодіжної палати ПДМ   В. Сабанюк 

  Голова Парламенту дітей міста Рівне   Т. Тарасун

   

  Меморандум про співпрацю

   ...Читати далі»

 •  Учасниками акції у 2020-2021 році стали:

  - Діана Березовець 

  Захар Волівач

   - Микола Кирилюк

   - Олександра Музичук

   Цьогоріч до проведення благодійної акції долучилися з колективів Палацу дітей та молоді: Школа журналістики ПДМ (випуск газети «Без секретів», інформаційний супровід), Профільна Школа образотворчого мистецтва ПДМ (проведення благодійних торгів, проведення благодійного онлайн-аукціону).

  До здійснення мрій учасників акції долучалися спонсори та благодійники:

  1. Віктор Шакирзян секрета...Читати далі»

 • Підтримка та здійснення мрій дітей з особливими потребами, соціально незахищених та вразливих категорій, тяжкохворих, що потребують довготривалого лікування - головна місія благодійної акції "Добро на Різдво".  Вже дев’ять років поспіль у Рівненському Палаці дітей та молоді, в період новорічно-різдвяних свят, з 19 грудня до 19 січня, здійснюються мрії  дітей, яким особливо потрібна підтримка та віра в диво.

  Учасники IX благодійної акції  «Добро на Різдво»

  Микола Кирилюк 5 рок...Читати далі»

 • Увага конкурс! Центр дозвілля Рівненського міського Палацу дітей та молоді оголошує конкурс до 80-річчя Палацу НАПИШИ чи НАМАЛЮЙ, ЗНАЙДИ чи ЗРОБИ творчу роботу на тему: «Палац! Вчора… Сьогодні… Завжди… Рух крізь роки!» Умови проведення різножанрового дистанційного конкурсу дитячої та юнацької творчості читай тут:https://docs.google.com/…/1hImF5F-eTEQ3F8sAj1Eia5epcC…/edit… Роботу надішли за адресою: cdpdmrivne@gmail.com Підсумки конкурсу та оголошення переможців чекай: 10 травня 2020 року

  ...Читати далі»
 • Педагогічні працівники Палацу дітей те молоді традиційно беруть участь у професійних конкурсах.
  Не став винятком і І тур XVII Обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, що відбувався 05-12 лютого у ЗОШ №27.

  На конкурс-ярмарок були представлені навчально-методичні матеріали педагогів спеціалізованого екологічного центру в номінаціях «Методична робота з педагогічними кадрами», «Виховна робота» і «Позашкільна освіта»; профільної школи образотворчого мистецтва, спортивної школи інтелектуальних видів спорту, «Народного художнь...Читати далі»

 • Діти сім’ї Дедіків, а також Валентина Михайлова та Макар Гук переконалися на власному прикладі, що добро – це не абстрактне поняття, особливо, коли це «Добро на Різдво». Саме так називається загальноміська благодійна акція, яку всьоме організував та успішно провів Рівненський міський Палац дітей та молоді. Протягом місяця, від дня Святого Миколая до Водохреща, Палац «працював» для того, щоб допомогти дітям, які цього потребують. Для того, щоб здійснилися «Різдвяні» мрії учасників благодійної акції у найбільшому осередку дитячої спільноти міста, ПДМі відбувалися концерти та рі...Читати далі»

 • «Лідер позашкільної освіти 2019» - таку нагороду отримав Рівненський міський Палац дітей та молоді від Міжнародної асоціації позашкільної освіти. Спільно з видавництвом «Шкільний світ» було презентовано досягнення та події у році що минає «Позашкільна освіта – 2019: десять перемог».

  Однією із визначних подій 2019 року за думкою експертів є III Всеукраїнські Актуальні  зустрічі позашкільників «Дизайн – мислення як стратегічний вектор розвитку освітньо-виховної системи закладу позашкільної освіти», які відбулися у Рівненському Палаці дітей та молоді 11-12 грудня 2019 року.

  ...Читати далі»
 • VIII благодійна акція  «Добро на Різдво»  

  «…Віддай людині крихітку себе.
  За це душа поповнюється світлом»
  (Ліна Костенко)

  Підтримка та здійснення мрій дітей з особливими потребами, соціально незахищених та вразливих категорій, тяжкохворих, що потребують довготривалого лікування - головна місія благодійної акції "Добро на Різдво". Вона вже ввсьоме відбудеться у Рівненському палаці дітей та молоді, найбільшому осередку дитячої с...Читати далі»

 • .Проєкт "Дні дублера" для Палацу дітей та молоді за роки існування став брендовим та впізнаваним не лише для Палацівської родини, а й для всього Рівного. Цьогоріч вихованці дублюватимуть керівництво, адміністрацію та педагогів вже 22 рік поспіль.З 26 до 29 листопада вся влада ПДМу буде в руках молоді Палацу. Особливістю цьогорічного обміну стане приїзд молодіжної делегації з м. Дьєп і м. Невіль (Франція) рамках реазлізації проєктів міжнародної співпраці.

  ...Читати далі»
 • В напруженій і драматичній боротьбі  03.11.2019, в австрійському Відні завершився 6-й міжнародний турнір Шовкового шляху (6th Silk Road International City Weiqi Invitation Tournament), в якому приймали участь провідні європейські спортсмени та китайські спортсмени-любителі. Змагання організовані спільно Китайською Асоціацією Вейчі та Європейською Фередацією Ґо.

   Переможцем турніру став наш майстер спорту України міжнародного класу, 2-й професійний дан Європейської Федерації Ґо, Артем Качановський.

  Вісім турів наполегливої та безкомпромісної боротьби, за результ...Читати далі»

 • Молодіжна палата Палацу дітей та молоді черговий раз реалізує програму «Загублені у часі. 2.0» 21 – 22 вересня 2019 за підтримки Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Рівненського виконавчого комітету, старшокласники-депутати Парламенту дітей м.Рівне  вирушили до КП ДСОК «Електронік-Рівне» . Дводенний активний тренінг розпочався із вправ на командотворення та командну взаємодію на свіжому повітрі серед лісу. Перший день завершився біля лідерської ватри, де молодь разом з педагогами смажили сосиски, маршмелоу, спілкувалися та співали.

  Ранок наступного дня розпочався із ...Читати далі»

 • Рівненський міський Палац дітей та молоді запрошує на відкриття 80 ювілейного навчального сезону
  1 та  8 вересня День відкритих дверей

  З 10 .00 до14.00, знайомтесь обирайте та ставайте частиною Палацівської родини.  
  1 вересня з 16 по 20.00 гранд шоу ПДМ Наживо на сцені Парку культури та відпочинку ім.Тараса Шевченка  
  СВЯТКУЙТЕ ЮВІЛЕЙ РАЗОМ З НАМИ!

  ...Читати далі»
 • Вихованець Рівненського міського Палацу дітей та молоді Лев Пилипюк став учасником IV Одеського Міжнародного фестивалю степу, який відбувася з 21 по 25 серпня 2019 року. 
  У програмі фестивалю відбувся черговий Чемпіонат України зі степу. Вихованець Профільної Школи сучасної хореографії ПДМ 9 рiчний Лев Пилипюк за рішенням мiжнародного жюрi, до якого увiйшли всi зiрковi тренери фестивалю здобув третє мiсце у вiковiй категорii 8-11 рокiв та отримав можливість увійти у збірну команду України зі степу на Чемпіонат Світу, що відбудеться у Німеччині в кінці цього року.
  Цього ро...Читати далі»

 • У Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбувся   XXIV   традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». 

    З 9 по 20 травня  протягом 12 днів Марафону відбулось  62 заходи: 16 концертів (122 прем’єрних номера), 13 вистав з них 5 прем’єр,  3 виставки (виставка творчих робіт учнів ШОМ, виставка до 40-річчя «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Дружба», 50-річчя «Народного художнього колективу» камерного хору «Аve Maria»), 2 літературні вечори, 1 фаєр-шоу - прем’єрна програма «Сонце», 1 флеш-моб, 8 аукці...Читати далі»

 • Командний Чемпіонат України з Ґо поповнив призову скарбничку Школи інтелектуальних видів спорту. За результатами змагань команда Рівне1 здобула пеше місце і її учасники стали чемпіонами України (МСУМК Артем Качановський, МСУ Костянтин Лопатюк, МСУ Юрій Михалюк, КМСУ Михайло Качановський та Олена Качановська). До складу команди Рівне2 входили: КМСУ Ярослав Малко, першорозрядниця Олеся Малко, другорозрядники Віталій Пелех, Дмитро Стефанович та Юлія Сичінська. Команда Рівне2отримала досвід та здобула його на достатньо високому рівні. Високі результати стають стимулом та дають надію на под...Читати далі»

 • Василь Сухомлинський зазначав: « У педагогіці як і в мистецтві результат не має повторюватись, він має бути індивідуальним» В рамках атестації актуальним і доцільним стало проведення традиційного тижня педагогічної майстерності, педагогічні працівники, які атестуються, демонструють власний досвід, заснований на практичному творчому пошуку. Оригінальність методик і новизну своєї майстерності було продемонстровано шляхом презентаційних заходів:

  • Практичне заняття-тренінг з хорового співу «Сучасні практичні аспекти роботи з дитячим хоровим колективом» Павлючук Н.М
  • З...Читати далі»
 • Сімнадцять молодих акторів стали учасниками міжнародного освітньо-культурного театрального  проекту «Сучасна європейська режисура» який реалізовувався «Зразковим художнім колективом» театр-студією «Маленький принц» (худ.кер. Галина Нікітіна) Палацу дітей та молоді спільно з Петером Луптовським режисером  Школи мистецтв Й.Л.Беллу (м.Кремніца Словаччина)

  Результатом довготривалої роботи стала постановка вистави «Друга молодість» за оповіданням Ільфа та Петрова. Пластичне вирішення вистави допомогла втілити в життя хореограф та педагог Палацу дітей та молоді Олена Додчук.Читати далі»

 • Чемпіоном Європи з Ґо став  Артем Качановський, майстер спорту України міжнародного класу, вихованець Школи інтелектуальних видів спорту Палацу дітей та молоді зумів вибороти золото і став першим  на професійному чемпіонаті Європи з Ґо, що відбувся  6-8 березня в німецькому місті Йєна.

  Шість найсильніших гравців Європи боролись за першість. В турнірі також брав участь українець Андрій Кравець, який посів 4-те місце

  Завдяки цій перемозі Артем також виборов право представляти Європу на міжнародному командному чемпіонаті з Ґо в Китаї

  ...Читати далі»
 • Вихованці Екологічного центру Палацу дітей та молоді взяли участь у Всеукраїнському науково-технічному конкурсі «INTEL ЕКО УКРАЇНА 2019» .

  Його переможці отримували право представити Україну на  конкурсі Intel ISEF, що цьогоріч відбудеться у Аризоні, США.

  Найближче до мрії поїхати за океан був Владислав Гедзюк, який посів друге місце, його колега з Екоцентру ПДМ Софія Маслянчук стала третою. Учень Школи інформатики ПДМ Тарас Савінський, який вперше брав участь у подібних конкурсах, посів четверте місце у своїй категорії.

  ...Читати далі»
 • Передювілейний 2019 рік розпочався в Палаці дітей та молоді із ХХVІ родинного свята «Золотий апельсин», традиційне рейтингове свято відбувається за підсумками творчих та наукових досягнень структурних підрозділів,  здійснених педагогічними працівниками та вихованцями ПДМ впродовж  2018 року.

  Розпочалось свято із червоної доріжки та фотосесії під музичний супровід  музичної студії, школи-студії естрадного вокалу, та «Народного художнього колективу» камерного оркестру «Perpetum mobile».

   Традиційно оргкомітет Палацу визначив переможців у номінаціях &nbs...Читати далі»

 • Сформувати у учнівської і студентської молоді міста бачення перспектив самовизначення, професійного та особистісного розвитку у Рівному, сприяти призупиненню відтоку  молоді з міста – це головна мета загальноміського проекту «Трафік можливостей».

  Через нестабільну економічну ситуацію (відсутність великих підприємств), відсутність належної молодіжної політики щодо забезпечення молоді робочими місцями на ринку праці, відтік населення із регіону, із міста, поширення еміграції та міграції задля здобуття освіти та подальшого працевлаштування молодь залишає місто та регіон тому, що...Читати далі»

 • Проблематика булінгу та інклюзивний нарпрямок в позашкільній освіті обговорювались на Батьківському форумі, який відбувся в Палаці дітей та молоді шостий рік поспіль.«Стратегія ефективної взаємодії в трикутнику довіри ПДМ: педагоги – діти – батьки» - головна тема цьогорічної зустрічі з батьківською громадою Палацу. Зокрема про Правові аспекти протидії булінгу в Україні розповіла спікер Оксана Сальчук, Начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області. Також про основи формування комунікативної взаємодії в учнівському середовищі розповіла Галина Опанасюк завідувач ...Читати далі»

 • ПРОГРАМА проведення VІ Батьківського форуму «Стратегія ефективної взаємодії в трикутнику довіри ПДМ: педагоги – діти – батьки» 08 грудня 2018р.

  1000-1100

  Реєстрація учасників форуму /фойє І поверху/.

   

  Читати далі»

 • Довгоочікуваний гість Alexis Douala Moudoumbou, директор молодіжної організації Foyer Duquesne,тренер-викладач міжнародної організації CEMEA м. Дьеп (Франція) сьогодні зустрівся з працівниками та вихованцями Палацу дітей та молоді . Перша зустріч-знайомство відбулась в рамках п'ятиденного візиту з метою презентацій діяльності закладів неформальної освіти Франції та проведення тренінгів на тему: "Роль молоді у демократизації суспільства".

  ...Читати далі»
 • Зразкова театр-студія «Маленький Принц» повернулась із сонячноЇ Грузії.

  З 1 по 6 листопада у  Тбілісі в Національному Палаці дітей та молоді відбувся I Міжнародний театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Таоба» 

  Серед учасників фестивалю також були представлені дитячі та юнацькі театри з Литви, Росії, Вірменії та Грузії  Палацівські театрали повернулись до Рівного не тільки із багажем приємних вражень та сувенірів, а й з перемогою у номінації «Краща актриса II плану» нею стала Інна Юрчук.

  Організатори фестивалю подбали про насичену ...Читати далі»

 • З 1 по 3 листопада 2018 року у Львові відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії  ім. Героя України Мирослава Вантуха. «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю "Дружба", Рівненського міського Палацу дітей та молоді був представлений одразу у двох категоріях, п’ятдесят вихованців старшого та середнього складу стали лауреатами перших премій у своїх номінаціях.

  ...Читати далі»
 • В місті Рівне 12-14 жовтня 2018 року  відбудеться  П’ятий міжнародний  фестиваль «Кобзарсько-лірницька Покрова» в рамках проекту «ЕтноРівне», що покликаний відродити традиції лірництва й кобзарства на Поліссі і Волині. У ньому  візьмуть участь кращі лірники й кобзарі з багатьох  регіонів України та гості з Польщі, Німеччини та Білорусі . Фестиваль  приурочений до Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України , українського козацтва та 76-річниці УПА.

  У програмі фестивалю: відкриття, Святковий концерт у Свято-Покровському кафедральному собо...Читати далі»

 • Одинадцятий рік поспіль, восени, Палац дітей та молоді перетворюється на тетральний вулик, де вирує Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів  «ЛіхтArt». Цьогоріч фестиваль відбуватиметься з 23 по 28 жовтня 2018 року, в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій»

   

           Народний молодіжний театр «Від Ліхтаря» та Зразкова театральна студія «Маленький принц» Рівненського міського Палацу дітей та молоді збирають в себе найкращі театральні аматорські колективи України т...Читати далі»

 • Вперше у Рівному з 19 по 21 жовтня відбудеться - I Міжнародний фестиваль театрів особливих акторів «Крила»

  Унікальність події полягає в тому, що фестиваль проводиться серед аматорських юнацьких та молодіжних колективів, в яких є учасники з особливими потребами. Фестиваль відбуватиметься рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій»

   

  Організатори фестивалю:

  • Рівненський міський Палац дітей та молоді;
  •  «Зразковий художній колектив»  театральна лабораторія «ВідСутність» РМПД...Читати далі»
 • З нагоди святкування Дня міста, 26 серпня в Міському будинку культури відбулась урочиста Академія, де вшановували та нагороджували видатних рівнян за їхні перемоги та досягнення. Серед числа нагороджених були також і представники Палацівської родини, керівник Етнокультурного центру, Ковальчук Віктор Павлович отримав орден "За заслуги перед містом I ступеня", також було нагороджено керівника Школи інтелектуальних видів спотру, Качановського Володимира Олександровича. Вітаємо із заслуженими нагородами!!!

  ...Читати далі»
 • З нагоди святкування Дня міста !

  Палац дітей та молоді запрошує рівнян та гостей свята приєднатися до танцювального марафону за участі хореографічних колективів ПДМ

  26 серпня о 18.00 Парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка

  Все буде MEGA DANCE!

  ...Читати далі»
 • Палац дітей та молоді відчиняє двері для всіх бажаючих приєднатися до Палацівської родини!!!

  2 та 9 вересня відбудеться грандіозне відкриття 79 навчального сезону!!!

  ЗАПРОШУЄМО!!!

  ...Читати далі»
 • «Сучасні реальні перспективи розвитку міста Рівне.Виклики учнівській молоді – майбутнім випускникам» -тема цьогорічного традиційного травневого Лідерського форуму Палацу дітей та молоді, що відбувся у платформі взаємодій «Простір»

  Спікери ознайомили старшокласників із сучасними ідеями та розповіли про власні секрети успіху.  Основною проблематикою форуму став високий фактор бажаючих покинути Рівне та Україну після закінчення школи з можливістю навчання та реалізації . Успішні особистості Рівного запевнили майбутніх випускників що перспек...Читати далі»

 • З 19 по 29  квітня 2018 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбувся ХХІII традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». 

  Впродовж 11 днів в Палаці відбулось 52 заходи: концерти, вистави, аукціони, виставки, художніх колективів, 19 концертів (177 прем’єрних номерів), 15 вистав з них 4 прем’єри, 2 виставки (виставка творчих робіт учнів ШОМ «Передвістя. Весняний вернісаж», виставка до 35-річчя Народного фольклорного гурту «Веснянка» та 15-річчю народного етногурту «Сільська музика», 1 літературний фестиваль, 1 презентація книги, 1 фаєр-шоу, 9 аукціо...Читати далі»

 • «Зразковий художній колектив» дитячий хор «Віват, музико!»  Рівненського міського Палацу дітей та молоді нещодавно відвідав місто Ужгород, де саме відбувався IV Всеукраїнський відкритий хоровий фестиваль-конкурс «Голоси Яскравої Країни»

  У фестивалі –конкурсі брали участь близько двадцяти  хорових колективів із різних регіонів України.

  «Віват,музико» повернулись до Рівного з перемогою у номінації «Хоровий колектив середня вікова категорія 12-15 років», а також особ...Читати далі»

 •           З 19 до 29  квітня 2018 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді  відбудеться ХХІII традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». Щодня відбуватимуться безліч подій, під час яких виручені  кошти  перейдуть для фінансової підтримки учасників марафону.

            В продовж 11 днів у Марафоні братимуть участь усі підрозділи та вихованці Палацу.  Художні колективи та клубні підрозділи ПДМ  продемонструють здобутки та  досягнення власними творчими звітами...Читати далі»

 •  Більше двох років тому учні з різних шкіл Рівного виклали на папір усі свої проблеми, переживання, відчуття. Сумбур почуттів став повноцінною виставою у вигляді монологів, сцен і сутичок. І в ній були розкриті не лише шкільні, а й набагато серйозніші проблеми, які насправді турбують сучасного підлітка - війна, стосунки з батьками та однолітками, бажання самовираження. "Хто як не ми, діти, знаємо краще чим живемо і чого прагнемо?! Нам не потрібно нав'язувати загальну думку - ми маємо свою і хочемо її висловити". Це те, що так прагнули донести до глядача молоді актори і, без сумніву, їх...Читати далі»

 • Увага!! Тільки 21 березня, у міському Палаці  дітей та молоді , відбудеться супер подія тижня. На  "9-ому уроці" будуть виступати актори Народного молодіжного театру "Від  Ліхтаря". Це стосується кожного!

   

  Головною особливістю вистави є те, що сценарій до неї писали не відомі драматурги, а самі вихованці театру. Вони вигадували монологи, тим самим підкреслюючи свої почуття, емоції, хвилювання та проблеми.

  І саме ці підліткові почуття, їх прояв та пригнічення,  стали основною тезою цієї вистави. "Зустріти проблему і перебороти ...Читати далі»

 • "Успіх буває різним. Особисто себе я вважаю успішною лише тоді, коли  роблю щось і знаю, що це правильно!" На цьому наголошує рівненська соул-виконавиця Юлія Тимочко, яка днями проведе свій майстер-клас з джазового вокалу у Рівненському ПДМі.

    Вперше Юлія відкрила для себе Witney Huston і її безсмертний сингл "Will always love you", відпочиваючи у таборі, коли їй було дев'ять років. А вже у тринадцять в колі друзів її попросили виконати пісню цієї видатної співачки, адже голос був дуже схожим з оригіналом і їй дійсно це вдавалося. Від тоді  Юлія Тимочко почала напр...Читати далі»

 • В рамках ВСЕУКРАЇНСЬКИХ АКТУАЛЬНИХ ЗУСТРІЧЕЙ ПОЗАШКІЛЬНИКІВ
  «Профільна освіта в нових реаліях: крізь проблеми до вирішення»
  «25 років – Рівненський досвід»

  21-22 березня відбудеться Х ювілейний  фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва "Мої знання сьогодні - мій капітал завтра!" серед старшокласників ЗНЗ і ПНЗ. Традиційний  організатор -  Профільна школа бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді за підтримки наукових, соціальних та комерційних партнерів  

  Відкриття та перший конкурсний день відбудеться в ...Читати далі»

 • 4 березня у Палаці дітей та молоді відбулось традиційне свято для наймолодших вихованців (вік від 4 до 7 років).Для дітей та їх батьків працювали інтерактивні майданчики : Travelling Disco; Happy Я & Сім'я;майстер клас від профільної Школи образотворчого мистецтва "Разом будуємо місто" та Театральні зустрічі. Грандіозний концерт «Свято милування.Перші кроки», який щороку стає визначною подією для наймолодших вихованців, адже це їхній дебют та перші кроки на головній палацівській сцені. Також традиційними учасниками стали вихованці навчально-реабілітаційного центру "Пагінець". На заверше...Читати далі»

 • Жінкам Рівного присвячується! Сьомий рік поспіль Рівненський міський Палац дітей та молоді дарує ексклюзивне святкове шоу, в якому беруть участь винятково чоловіки.

  7 березня Палац запрошує на “Чоловічий бенефіс” за участю педагогів та учнів художніх колективів.

  Зі сцени глядацької зали ПДМ чоловіки Палацу подарують усім жінкам міста чудовий і неповторний весняний настрій та незабутні враження і емоції. 

  Початок концерту о 19.00.

   

  ...Читати далі»
 •  

   Вихованки Спортивної школи художньої гімнастики ПДМ взяли участь у міжнародному турнірі ”Carramba cup” в м.Катовіце(Польща), що відбувся 22-25 лютого вихованки школи 2009 р.н. зайняли весь  призовий п’ядестал,  де Ухова Кіра  перша,Ткачук Даша друга, а Титечко Агафія  і одразу за ними Котова Яна здобула четверте місце. Ухова Кіра привезла три золота:багатоборство,вправа без предмету та вправа з обручем.Титечко Агафія два в обручі,а Котова Яна одне в скакалці.Томкович Каміла за програмою юніорів допустила помилок в багатоборстві і закінчила змагання...Читати далі»

 • Одне срібло та дві бронзи - результат наших спільних досягнень у зимовому "манівському" сезоні!!!

  Вітаємо вихованців Екологічного центру, які подолали дистанцію і перетнули фінішну стрічку у ІІ (обласному) етапі Конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. 
  Влад Гедзюк отримав друге місце у секції "зоологія, ботаніка". У його роботі із визначення видового та чисельного складу гніздових птахів м. Рівного вперше!!!! представлена кількість різних видів птахів, що гніздяться у нашому місті - 90 видів, а також підрахована чисельність гн...Читати далі»

 • Ви досі не визначились де відсвяткувати день святого Валентина?

  14 лютого Палац дітей та молоді вже традиційно запрошує на тематичний Event «Love is…» до Дня всіх закоханих. Фото-зона, шоу з елементами квесту за участі брендових колективів ПДМ, ексклюзивні призи для тих, хто ще не знайшов свою «Другу половинку», а кульмінацією вечора стане розіграш вечері для закоханих в топовому закладі Рівного.

  Романтичний настрій гарантуємо! Вхід вільний!

  ...Читати далі»
 • Насичений подіям другий день для тренерів - викладачів CEMEA ( Міжнародний Навчальний центр методів активної освіти) розпочався із офіційного прийому у Мерії міста,на якій іноземні гості Палацу познайомились із представниками влади Рівного, та поспілкувались про важливу роль молоді у формуванні сучасного світового суспільства.Згодом делегація зустрілась із ЗМІ Рівного на брифінгу, що став конструктивним діалогом між журналістами та партнерами з Франції та Італії.

   Робота в групах з дітьми та молоддю ПДМ відбувалась у розважальній формі, ігри, пісні французькою, а згодом і кон...Читати далі»

 • В рамках спільних міжнародних проектів «Молодь і демократія» з партнерами Франції та Італії в Рівненському міському Палаці дітей та молоді 23 січня розпочалась серія тренінгів, майстер-класів та круглих столів з учнівсько-педагогічним колективом Палацу.

  Тема міжнародної зустрічі: «Роль молоді у подальшій демократизації суспільства та житті регіону»

  Тренери-викладачі CEMEA ( Міжнародний Навчальний центр методів активної освіти) у складі : 
  Жоель Борде – психо-соціолог , дослідник, вчений член CEMEA (Париж,Франція);
  Гюслен Мороу – педагог, громадській по...Читати далі»

 • Міжнародний  проект організацій-членів EAICY, Рівненського  Палацу дітей та молоді та Краківського  Центру Молоді ім. Г.Йордана  «Від Різдва до Різдва»

  До Рівного завітали вихованці Центру Молоді ім. Г.Йордана м.Краків з Республіки Польща. Фольклорний гурт «Веснянка» Палацу дітей та молоді, побував у грудні з Різдвяною програмою у  Кракові, а вже в січні з візитом навзаєм до Палацу з Польщі завітав хор « Ящури». Насичена програма для гост...Читати далі»

 • 26 січня 2018 року в Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться ювілейне ХХV  традиційне родинне свято Палацу дітей та молоді «Золотий апельсин»

  Унікальне родинне свято ПДМ це своєрідний підсумок творчих, наукових та педагогічних  досягнень за минулий рік. Нагородження вихованців та працівників педагогічного колективу Палацу за вагомі перемоги та здобутки. Батьки  та соціальні  партнери отримують відзнаки за результатами роботи та співпраці впродовж 2017 року.

  Ювілейний ХХV«Золотий апельсин» Читати далі»

 • Палац дітей та молоді сьогодні радо прийняв групу школярів з Авдіївки, які перебувають на відпочинку в санітарно-оздоровчому комплексі «Елактронік». Педагоги школи образотворчого мистецтва провели майстер-клас із виготовлення новорічної витининанки, а також із фонду загальноміської акції «Діти дітям» гостям подарували м’які іграшки та дитячу літературу.

  ...Читати далі»
 • Нещодавно у Рівному з’явилась книга «Весняна поетична толока». Це збірка поезій та поетичної прози дітей з особливими потребами, їх чаткові спроби в написанні  власних творів. Видання здійснене коштом міського бюджету в рамках однойменного проекту, який отримав схвалення на міському конкурсі проектів "Рівне - місто унікальних подій". Організатором проекту є літературно- розвивальна студія "ЛітЕра" Рівненського міського Палацу дітей та молоді (керівник - член Національної спілки письменників України Юлія Костюкевич).

  ...Читати далі»
 • Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА нагородили відзнакою «Кращий тренер з Го у Рівненській області», керівника школи інтелектуальних видів спорту Палацу дітей та молоді, заслуженого тренера України Володимира Качановського, а серед вихованців відзнаку «Кращий спортсмен рівненської області з Го» отримав Артем Качановський, майстер спорту України міжнародного класу. Адміністрація Палацу дітей та молоді вітає спортсменів із заслуженими нагородами та бажає у новому 2018 році ще більше перемог та звершень на Національному та світовому рівні!

  ...Читати далі»
 • 27 грудня у Палаці дітей та молоді відбулась традиційна передноворічна зустріч голови міста Рівне Володимира Хомка із учнівською молоддю. Ми говорили про проблеми міста, проблеми регіону, окреслювали шляхи вирішення, що у нашого міста є всі шанси перемогти у Всеукраїнському конкурсі «Молодіжна столиця України», про необхідність соціальних ліфтів для молоді у місті. Голова озвучив, що молодій людині, яка має вагомі досягнення, що приносять користь громаді, місто купує квартиру і безоплатно виділяє земельну ділянку – це має слугувати мотивом залишитись у рідному місті. Планували майбутнє – ос...Читати далі»

 •                                                                                                          

   

   

   

   

   

   ...Читати далі»

 • До дня Пам’яті Жертв голодомору 1932-1933 р.р в Україні… В Палаці дітей та молоді відбувся реквієм «Людської пам’яті мости..» що супроводжувався хоровою імпрезою від вихованців «Зразкового художнього колективу» дитячого хору «Віват, музико» та хвилиною мовчання. Всі присутні взяли участь у Всеукраїнській акції „Засвіти свічку” в знак вшанування невинно замученого голодом українського народу , в пам’ять про ці жахливі голодні для України роки.

  ...Читати далі»
 • В Палаці дітей та молоді відбувся урок-гра для вихованців «Бебі академії»- «Безпека на дорозі – безпека життя» сьогоднішній захід пройшов в рамках акції «Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні», з метою попередження дорожньо-транспортних пригод серед учнів та вихованців ПДМ. Маленькі пішоходи брали участь у пізнавальних вікторинах та конкурсах та отримали домашнє завдання, урок-гра проводився на базі Методичної біблотеки ПДМ (зав.Марія Ющук).

  ...Читати далі»
 • 4-5 листопада в ресурсному центрі Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського місього Палацу дітей та молоді відбулись чемпіонати України з Ґо серед юніорів та юнаків у вікових категоріях до 12, до 16 та до 20 років, а також всеукраїнський турнір з Ґо серед юнаків та дівчат до 9 років.

  Категорія  до 20 років:

  1. Крушельницький, Валерій  Рівне
  2.  Русановський, Дмитро        Київ
  3. Малко, Ярослав                  ...Читати далі»
 • П’ять  днів вирував у Рівному Х Міжнародний театральний фестиваль "ЛІХТART", який зібрав понад 300 учасників- а це 18 театральних колективів із 10 міст України і з 3-ох країн Європи (Польщі , Словаччини, Білорусі). Фестиваль - унікальний: 26 різнопланових вистав, абсолютно незаангажоване журі (жодного рівнянина), достойний призовий фонд(крім символічних призів,- грошові винагороди для переможців) , оригінальний дизайн фестивалю, яскраві церемонії відкриття і фіналу фесту, 6 майданчиків, на яких відбувалися вистави, майстер-класи від метрів України і зарубіжжя, вперше працювала майстерн...Читати далі»

 •          Традиційно, в осінню пору, Народний молодіжний театр «Від Ліхтаря» та Зразкова театральна студія «Маленький принц» Рівненського міського Палацу дітей та молоді збирають в себе найкращі театральні аматорські колективи України та з-за кордону.Саме з 1 по 5 листопада відбудеться Х Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів  «ЛіхтArt». ІІІ етап «Осінь». Оскільки фестиваль цьогоріч ювілейний, відбувається у три етапи: І етап «Весна», на якому було презентовано формат святкув...Читати далі»

 • 27.10.2017 року о 18:30 у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться презентація аудіо диска "Ми - це крок у завтрашній день ", присвяченого Захисникам Вітчизни. Організаторами поетичної імпрези є "Народний художній колектив" літературне об'єднання "Поетарх" (художній керівник Т. Горбукова) та літературно - розвивальна студія "ЛітЕра" (керівник Ю. Костюкевич) ПДМ. Власні твори читатимуть вихованці творчих колективів та відомі поети - Андрій Пермяков, Анна Лимич, Ірина Мельник, Валентина Люліч, Юлія Костюкевич, Тетяна Горбукова, Олександра Комісарова.

  ...Читати далі»
 • В Києві відбувся Міжнародний форум з позашкільної освіти у рамках гранту Президента України «Розроблення сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації»

  Організаторами форуму стали: Міністерство освіти і науки України, Державний фонд фундаментальних досліджень, Національна академія педагогічних наук України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Національний інститут стратегічних досліджень, Міжнародна асоціація позашкільної освіти та ін.Метою фруму була тема обговорення концептуальних основ позашкільної освіти, діяльності позашкільних нав...Читати далі»

 • Зразковий дитячий хор "Віват, музико!" з 3 по 11 вересня відвідав Німеччину та взяв участь у 18 Міжнародному хоровому фестивалі дитячих і молодіжних хорів EUROTREFF-2017, що проходив у мальовничому історичному місті Вольфенбюттель. У рамках фестивалю у наших хористів відбувалися хорові ательє (майстер-класи) у видатного німецького професора, диригента та педагога Роберта Гьостла, з яким колектив підготував 4 різнопланових твори, і які демонстрував на заключному гала-концерті. Хор мав 5 виступів на фестивалі з різноманітною програмою. Українська музика та спів наших дітей вразили слухачів. К...Читати далі»

 • Представники Парламенту дітей Палацу дітей та молоді відвідали ХІ-й обласний збір лідерів учнівського самоврядування, що відбувся у Дубровицькому центрі позашкільної освіти 22-23 червня. Огранізатори зльоту підготували для учасників конструктивну та пізнавальну програму : - тренінги для лідерів : «Мистецтво публічного виступу», «Безпечний інтернет та соціальні мережі», «Лідерство і тімбілдінг»; - Флешмоб «З Україною в серці»; - екскурсія до Дубровицького костелу; - нарада координаторів; - Ретро-вечірка в стилі 80-х, 90-х років; - звіт президії обласної ради про роботу за навчальний рік; Зав...Читати далі»

 • «Рівне. Літо. Музика 2017» 25 червня В програмі мистецького фесту:

  Парк культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка (літня естрада) з 17-00 до 20-00- виступи художніх колективів Рівненського міського ПДМ

  17:00 - 18:30 - «Народний художній колектив» молодіжний ансамбль сучасного танцю «Light Dance Company»

  18:30 - 19:00 - «Народний художній колектив» молодіжний ансамбль сучасної пісні «Меридіан»

  19:00 - 20:00 - «Зразковий художній колектив» ансамбль естрадної пісні «Вітамін» та «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Дружба»

  20:00 -...Читати далі»

 • Триває ІІ етап Х ювілейного фестивалю "ЛіхтArt" !!! Сьогодні о 17.00 вистава В.Красногорова "Собака" від театральної студії "ГРА" Центру дитячої та юнацької творчості м.Запоріжжя (театральна зала ПДМ) Запрошуємо!!!

  ...Читати далі»
 • У рамках загальноміського мистецького фестивалю «Рівне.Літо.Музика» , 25 червня (неділя) з 17 .00 Палац дітей та молоді одразу на двох локаціях !!! Парк культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка (літня естрада) та Парк Молоді (Лебединка) Кращі колективи ПДМ розважать рівнян та гостей міста , запальні ритми та гарний настрій гарантовано ! Зустрічайте літо разом з Палацом дітей та молоді!

  ...Читати далі»
 • ІІ етап – з 19 по 21 червня 2017 року

  – Відбірний: - регіональний (проведення регіонального (м. Рівне та область) очного відбору до участі у основному етапі фестивалю);

  - всеукраїнський, міжнародний (проведення заочного відбору колективів до участі у основному етапі фестивалю).

  -майстерня театральної критики

  В рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій»,за підтримки Рівненського управління культури і туризму.

  ...Читати далі»
 • 30-31 травня 2017 року в місті Зволен, Словацька Республіка делегація молоді з Рівненського міського Палацу дітей та молоді у складі: Валерії Студінської, Олега Сливчука та Марії Кушнір своєю активною участю гідно репрезентувала Україну, місто Рівне та Рівненський міський Палац дітей та молоді на Міжнародній молодіжній конференції «Ми родом з минулого, живемо у теперішньому, готуємо майбутнє», організатором якої є Приватний Центр Вільного Часу Геурека. Метою цієї події є культурний обмін, представлення традицій і місцевих звичаїв, а також думок і інтересів молоді, що приїздили з різних краї...Читати далі»

 • 24 травня 2017 у Рівненському міському Палаці дітей та молодівідбувся загальноміський форум для лідерів учнівського самоврядування «Сучасні виклики розвитку суспільства. Лідерство служіння». У комунікативній платформі взяли участь: Любов Романюк, депутатка Рівненської міської ради; Зураб Кантарія, громадський діяч; Сергій Тєрєньтєв, голова фонду сприяння лідерству «Стандарт» та розмовляли про ідеї сучасного підходу до лідерства як до лідерства служіння. Адже лідерство-служіння – це лідерство зверху до низу, оскільки власні інтереси лідера роширюються аж до служіння іншим людям і своїй спіль...Читати далі»

 • 25 травня об 19:00 у Палаці дітей та молоді випускний вечір. Цьогоріч 107 юнаків та дівчат з гордістю будуть нести звання випускник ПДМу, адже Палац за роки навчання став для них не тільки другим домом а й джерелом знань, та навичок що загартують їх в дорослому житті.Палац дітей та молоді –флагман профільної освіти в Україні .Наші досягнення – випускники профільних структур закладу. Починаючи з 1994 року – це більше 2 300 випускників, з яких 72% - далі продовжили навчання за обраним профілем, 11% - працюють за обраним профілем в ПДМ. 19 педпрацівників Палацу – його минулорічні випускники. Ц...Читати далі»

 • Підсумки ХХІl традиційного Благодійного марафону – 2017 «З вірою в майбутнє» З 4 по 14 травня 2017 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбувся ХХІI традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». 

  Впродовж 11 днів в Палаці відбулось 17 концертів (більше 160 прем’єрних номерів) 13 вистав з них 4 прем’єри, 4 виставки ,4 театралізованих дійства та турнір з художньої гімнастики, всі кошти направили на підтримку талановитих та соціально незахищених дітей Палацу – учасників Марафону. Ними цьогоріч стали: Чумак Ольга (Школа образотворчого мистецтва) отрим...Читати далі»

 • 13 травня о 17.00 Рівненський міський Палац дітей та молоді урочисто закриває XХІІ традиційний Благодійний Марафон – 2017 «З вірою в майбутнє» АПОФЕОЗ церемонії закриття - МЕГА-ГАЛА -КОНЦЕРТ прем’єр ЗІРОК за участі всіх колективів ПДМ.

  ...Читати далі»
 • Громадська організація «Молодіжна палата Палацу дітей та молоді» та Парламент дітей міста Рівне розпочали підготовку проекту «Лідерська хвиля - 2017».

  Наш проект буде проходити  19 – 21 червня  і  він передбачає  формування лідерських якостей особистості у нестандартних умовах за межами міста протягом  триденного  сплаву на катамаранах по річці Случ.

  Ви матимете можливість проявити свій характер, здружитись,  взаємодіяти, спілкуватись, навчатися нового, здобути новий практичный  досвід, відпоч...Читати далі»

 • Народний молодіжний театр "Від Ліхтаря"
  в рамках "Благодійного марафону "З вірою в майбутнє"

  10 травня (поч. 18:45), 12 травня (поч. 17:30) та 13 травня (поч. 17:30) запрошує до Рівненського міського Палацу дітей та молоді
  на виставу "Зими не буде" (сучасна казкодрама за мотивами однойменної п’єси В.Ольшанського).

  Вартість квитка:
  учні, студенти - 25 грн.
  дорослі - 50 грн.

  Про виставу.
  На околиці міста завмер покинутий тонар з давнім минулим товарного кіоску. Він став справжньою домівкою для чот...Читати далі»

 • 6-7 травня вихованки ПДМ успішно виступили на міжнародному турнірі з художньої гімнастики Bratislava cup та Danubia cup,який проходив в м.Братислава

  Дар'я Ткачук 1 місце

  Ульяна Волосик 1 місце

  Яна Котова 2 місце

  Каміла Томкович 2 місце

  Ухова Кіра 2 місце у вправі зі скакалкою

   а Титечко Агафія 3-я у вправі зі скакалкою

  ...Читати далі»
 • Директор ПДМ Ірина Первушевська та заступник директора Наталія Кушева взяли участь у роботі круглого столу «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА: СТАН, ВИКЛИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ», який відбувся 19 квітня 2017 року, в місті Київ.

  Національна академія педагогічних наук УКРАЇНИ провела круглий стіл з обговорення стратегічних питань позашкільної освіти за підтримки МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ та ІНСТИТУТУ ПРОБЛЕМ ВИХОВАННЯ НАПН УКРАЇНИ. В засідання круглого столу брали участь віце-премєр міністр з гуманітарних питань В'ячеслав Кириленко та президент АПН України Василь Кремен...Читати далі»

 • Конкурс ессе «Якби я був шкільним психологом» до дня психології

   Основною метою конкурсу є популяризація сучасних галузей діяльності, пов'язаних зі створенням та використанням психології у науці та практиці.

  Завдання конкурсу:

  • пропаганда сучасних психологічних наукових знань;

  • сприяння розвитку творчих здібностей учнів;

  4. Учасники конкурсу Конкурс проводиться серед учнів 6-11 класів міста Рівного. Учасники повинні присилати заявки на електронну адресу psikonkurs2017@ukr.net

  5. Порядок організації та проведення конкурсу 5.1...Читати далі»

 • В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ» РІВНЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ Житомир 7.04.17 Центр творчості дітей і молоді ансамбль естрадної пісні "Вітамін" та ансамбль спортивного танцю "Ритм" Надзвичайно затишний прийом, вдячні глядачі, та багато вражень!!!

  ...Читати далі»
 • В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ» РІВНЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ 6 КВІТНЯ  ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ «ВЕСЕЛКОВИЙ НАСТРІЙ» ЗА УЧАСТЮ КОЛЕКТИВІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПАЛАЦУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА У КОНЦЕРТІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ: Народний художній колектив України студія естрадного співу "Перлинки Поділля" ( художній керівник Діна Ремська) - переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів в Україні та за її межами. Девіз колективу - "працювати, творити, йти до нових злетів, перемог, дарувати своє мистецтво людям". Зразковий вокально-хоровий колектив "Тоніка"( художній кер...Читати далі»

 • В Палаці дітей та молоді відсвяткували зустріч птахів. Міжнародний день птахів відзначають 1 квітня, який проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». 1 квітня 1906 року була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. Це природоохоронне свято вперше святкувалося в Москві 11-12 травня 1924 року юннатами Центральної біостанції під керівництвом орнітолога Н.І. Дергунова. День птахів – це не лише річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішують шпаківні, синичники та інші «пташині будиночки».

  Т...Читати далі»

 • Друзі, запрошуємо 8-11 класи на зустріч з Сергієм Ващуком, експертом з питань сприяння бізнесу та профорієнтаційних компетенцій, щодо стратегії професійного розвитку молоді "2020", що відбудеться 8 квітня о 12 годині у Рівненському міському Палаці дітей та молоді в 209 кабінеті. Ми будемо говорити про компетенції, що необхідно напрацювати, аби стати успішним професіоналом своєї справи. Також дізнаємось про нові професії, що з'являться в майбутньому, та про ті, що перестануть бути затребуваними. В підсумку ми зможемо зрозуміти, яку професію краще обрати.

  ...Читати далі»
 • Колектив Палацу дітей та молоді в рамках проекту «Гастрольний тур Україною» відвідав Палац учнівської молоді м.Луцьк із літературно-музичною програмою «Слова і Ноти» в котрій взяли вихованці літературного об’єднання «Поетарх» та клубу авторської пісні «Музика мрій».Палац в черговий раз показав свою згуртованість та організованість. А вже 7 квітня позитивні та креативні: ансамбль естрадної пісні "Вітамін" та ансамбль спортивного танцю "Ритм" вирушать до міста Житомир із концертною програмою в рамках проекту «Гастрольний тур Україною"

  ...Читати далі»
 • 4 квітня в Палаці дітей та молоді стартувала традиційна соціально-ділова гра «Дні дублера». До виконання обов’язків приступили дублери дирекції, адміністрації, керівників структурних підрозділів, художні керівники творчих колективів, дублери педагогів загальною кількістю 72 учасники. Кожен учасник проекту має індивідуальну програму дій.Дублер директора отримала колективний пакет завдань на період гри. Педагогічний колектив ПДМ сподівається, що досвід який учні та вихованці здобудуть беручи участь у Днях дублера допоможе їм визначити їх можливості в реалізації лідерських функцій, сприятиме у...Читати далі»

 • 30 Березня стартував I етап «Весна» X ювілейного Міжнародного юнацько-молодіжного театрального фестивалю аматорських колективів «ЛіхтArt» Фестиваль відбувається в три етапи І етап – 30 березня 2017 року - Презентаційний (вистава на Великій сцені Рівненського міського Палацу дітей та молоді одного з кращих колективів попередніх фестивалів, програма театральних майстер-класів і офіційна презентація Ювілейного фестивалю) ІІ етап – з 19 по 21 червня 2017 року – Відбірний: - регіональний (проведення регіонального (м. Рівне та область) очного відбору до участі у основному етапі фестивалю); - всеу...Читати далі»

 • В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ» РІВНЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

  7 квітня 2017 року Рівненський Палац дітей та молоді вирушає до Житомирського Центру творчості дітей і молоді із концертною програмою. У святковому дійстві візьмуть участь: ансамбль естрадної пісні "Вітамін" та ансамбль спортивного танцю "Ритм" . На вас чекають запальні танцювальні ритми, та захоплюючі вокальні номери.

  Зразковий художній колектив ансамбль естрадної пісні "Вітамін" Рівненського міського Палацу дітей та молоді - це яскраві вокальні сольні номери, та оригінальні ансамбл...Читати далі»

 • НОВИНИ в рамках співпраці Профільної школи бізнесу ПДМ з кафедрою обліку і аудиту ННІЕМ НУВГП. 15.03.2017р. кафедрою обліку і аудиту ННІЕМ НУВНП проводився Круглий стіл "Податкова система України: економіка, євроінтеграція, національна освіта" . На заході обговорювались такі важливі питання як: державна соціальна підтримка молоді, мотивація бізнесу; податковий менеджмент сучасного підприємництва. В роботі Круглого столу брали участь провідні економісти області, фахівці податкової служби та ін. У висвітлені питань Круглого столу брали участь школярі міста й області. Серед доповідачів були й ...Читати далі»

 • Приємна новина в профільниій Школі бізнесу ПДМ! 
  Учениця ІІ курсу Школи бізнесу Труш Олександра нагороджена за перемогу у ІІІ Всеукраїнському конкурсі есе англійською мовою з економіки серед школярів, який відбувся на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тема есе: " two innovative ideas to boost economic development in your residential community".

  В своїй роботі Олександра описала проблеми в податковій системі України, екології та у підприємництві.

  Читати далі»

 • 30 Березня стартує X ювілейний Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛіхтArt» I етап «Весна»

  Фестиваль відбуватиметься, в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій»,

   Організатори фестивалю: - Рівненський міський Палац дітей та молоді; - «Народний художній колектив» молодіжний театр «Від Ліхтаря» Палацу дітей та молоді; - «Зразковий художній колектив» театр-студія «Маленький принц» Палацу дітей та молоді; - «Зразковий художній колектив» театральна лабораторія «ВідСутність»; - Міська громадська організація «Сприяння позашкі...Читати далі»

 • В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ» РІВНЕНСЬКОГО МІСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

  3 квітня 2017 року Рівненський Палац дітей та молоді вирушає до Палацу учнівської молоді м. Луцьк з театралізованою літературно-музичною програмою «Слова і ноти». Захід відбудеться у форматі літературно-музичного кафе, де вихованці літературного об’єднання «Поетарх» та клубу авторської пісні «Музика мрій» познайомлять глядачів зі своїми творами, подарують весняний настрій та незабутні враження.

  «Народний художній колектив» літературне об’єднання «Поетарх» Рівненського міського Палацу...Читати далі»

 • 30 Березня стартує X ювілейний Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛіхтArt» I етап «Весна»

  Фестиваль відбуватиметься, в рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій», в три етапи: І етап – 30 березня 2017 року - Презентаційний (вистава на Великій сцені Рівненського міського Палацу дітей та молоді одного з кращих колективів попередніх фестивалів, програма театральних майстер-класів і офіційна презентація Ювілейного фестивалю) ІІ етап – з 19 по 21 червня 2017 року – Відбірний: - регіональний (проведення регіонального (м. Р...Читати далі»

 • 23 березня о 16.00 в приміщенні Бібліотеки ПДМ відбудеться творча зустріч з членом Національної спілки письменників України, письменницею Ганною Лиміч яка презентує книги для дітей «Мура-Гламура» та «Ельвіра в країні котів». Презентацію відвідають вихованці Школи образотворчого мистецтва які створювали ілюстрації до книги «Мура-Гламура» а також учасники Народного колективу літературного об’єднання «Поетарх» та літературно-розвивальної студії «ЛітЕра».

  ...Читати далі»
 • 16-17 березня відбувся ІХ Фестиваль-конкурс з економіки та підприємництва "Мої знання сьогодні - мій капітал завтра!" серед старшокласників ЗНЗ і ПНЗ. Котрий був організований Профільною школою бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді за підтримки наукових, соціальних та комерційних партнерів . Очний етап відбувся 16.03.17 на базі НУ "Острозька академія" Фінал 17.03.17 на базі ННІЕМ НУВГП.

  Переможці у трьох номінаціях:

  • Економічний кавест: Школа Бізнесу ПДМ «Джентельмени і удача»

  РЕПЛ «Експансія»

  ЗОШ№1 «Еверест»

  • Створення рекл...Читати далі»

 • Напередодні Всесвітнього Дня води, який у світі відзначають 22 березня Екологічний центр рівненського Палацу дітей та молоді організував гру-змагання “Експедиція річкою”.У ній взяли участь 24 екіпажі учнів сьомих класів. Команди пройшли умовний маршрут, під час якого їм прийшлося відповідати на досить складні запитання та виконувати ще складніші завдання, що стосувалися різних аспектів функціонування річок. Рослинний, тваринний світ річок, властивості води, джерела забруднення, елементи річкової долини да ще багато чого мали знати учасники експедиції.Боротьба команд була дуже гострою.Але се...Читати далі»

 • В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ГАСТРОЛЬНИЙ ТУР УКРАЇНОЮ»

  РІВНЕНСЬКОГО МІСЬОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

  6 КВІТНЯ у глядацькій залі ПДМ О 18.00 ВІДБУДЕТЬСЯ КОНЦЕРТ «ВЕСЕЛКОВИЙ НАСТРІЙ» ЗА УЧАСТЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ПАЛАЦУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА  у концерті приймуть участь:Народний художній колектив України студія естрадного співу "Перлинки поділлля" ( художній керівник Діна Ремська) Переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів в Україні та за її межами.. Дивіз колективу- працювати, творити, йти до нових злетів, перемог .Дарувати своє мистецтво людям, а також Зразковий ...Читати далі»

 • Вихованки школи художньої гімнастики Рівненського ПДМ взяли участь у 10 міжнародному турнірі "Caramba cup",який проходив 10-12.03 в м.Катовіце (Польща), на якому показали високі результати: Кіра Ухова 1 місце, Томкович Каміла 2 місце,Дар'я Ткачук 3 місце ,Агафія Титечко 5 місце. Привітаємо дівчат із премогою ,побажаємо не зупинятись на досягнутому, підкорювати нові вершини художньої гімнастики та надалі представляти Палац на міжнародному рівні.

  ...Читати далі»
 • З 4 по 5 березня у м.Київ відбувся Командний чемпіонат України з ґо 2017 Переможцем змагання стала команда з Рівного в такому складі: Качановський Артем Лопатюк Костянтин Качановський Михайло Михалюк Юрій Єрошкін Юрій Лопатюк Костянтин виконав норматив Майстра спорту України, а Качановський Михайло, Михалюк Юрій та Єрошкін Юрій виконали нормативи Кандидатів у майстри спорту України. Дані здобутки в черговий раз підтверджують високий рівнеь підготовки Школи інтелектуальних видів спорту Рівнеського Палацу дітей та молоді.

  ...Читати далі»
 • 11-12 березня відбувся чемпіонат Рівненської області з Ґо серед жінок. Всі представниці жіночої статі які мали допуск до офіційних змагань (100 очок і більше), змогли прийняти участь в турнірі. Розігрувався комплект нагород від Управління молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації. Фінальна турнірна таблиця чемпіонату: 1. Крушельницька Поліна (Рівне) 2. Колос Христина (Рівне) 3. Реділа Ілона (Рівне) 4. Реділа Юлія (Рівне) 5. Малко Олеся (Рівне) За результатами змагань Колос Христина виконала норматив 2-го спортивного розряду, а Малко Олеся - 1-го юнацького розряду. Призери чемпіонату...Читати далі»

 • 24 лютого 2017 року Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провів загальноміський конкурс «Великому киту – велике плавання!» до Всесвітнього дня збереження морських ссавців, який традиційно відзначається 19 лютого. Цей день вважається днем захисту не лише китів, але і всіх морських ссавців. Святкується з 1986 року, коли після 200-річного винищення китів Міжнародна китова комісія ввела заборону на китовий промисел та торгівлю китовим м’ясом. Щорічно в цей день різноманітні природоохоронні групи проводять акції з захисту китів та інших морських ссавців. Часто екологи о...Читати далі»

 • В рамках Всеукраїнського Семінару-Практикуму відбувся Круглий стіл «Державне та муніципальне замовлення як складові нової Концепції позашкільної освіти» з генерації пропозицій щодо стратегії розвитку позашкілля. Учасниками заходу стали: Первушевська Ірина Олександрівна, директор Рівненського міського Палацу дітей та молоді, Заслужений працівник освіти України Красняков Євген Васильович – Комітет освіти і науки Верховної ради України Бут Світлана Володимирівна, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН України Харковець Василь Степанович...Читати далі»

 • В рамках Всеукраїнського семінару-практикуму відбувася  традиційний Батьківський форум "Батьківська громада ПДМ в системі загального нетвокінгу закладу".Це нова форма спілкування з батьками вихованців Палацу.  За результатами форуму його організатори розробили  "Звернення до батьківської громади Палацу!": 

  "Повертаючись до цінностей, які стали особливо важливими в епоху нетвокингу і краудсорсингу, можна зробити висновок, про те, що громада досить легко вирішує те, що одна окрема людина вирішити не може, якщо діяти на принципах:

  • довіри і співроб...Читати далі»

 • В рамках проведення Всеукраїнського семінару-практикуму «Позашкільна освіта в контексті муніципального замовлення. Пошук ефективних механізмів». 3 березня о 19:30 відбудеться показ вистави «У відкритому морі» за п’єсою С. Мрожека «Зразкового художнього колективу» молодіжної театральної лабораторії «ВідСутність».

  Це чорна комедія на межі абсурду, яка підіймає соціально-філософські питання непримиренності особистості і суспільства, її свободи, маніпулятивний характер будь якої влади, її репресивний характер.

  Троє, товстий, худий і середньої вгодованості, після корабельної ...Читати далі»

 • 03-04 березня у Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Позашкільна освіта в контексті муніципального замовлення. Пошук ефективних механізмів».

  Організатори Всеукраїнського семінару-практикуму:

  • Управління освіти Рівненського виконавчого комітету;
  • Рівненський міський Палац дітей та молоді Рівненської міської ради;
  • Міжнародна Асоціація позашкільної освіти.

  Заходи відбуватимуться за сприяння Комітету Верховної ради з питань освіти і науки, Мін...Читати далі»

 • 25 лютого Палац дітей та молоді гучно відсвяткував «День розчулення» Святковий настрій для наймолодших вихованців створювали керівники та педагоги, ще задовго до концерту дітки та їх батьки могли відвідати майстер класи, кіносеанс та навіть дискотеку. Ігрові зони «Чарівний сад», «Грайлики», «Чомусики», «Забавлянки», «Кінопалашка», «Театральні зустрічі», «Еко зона», «Міні-диско» працювали з 12 години та дарували позитивний настрій маленьким відвідувачам. У концерті «Свято милування. Перші кроки», що пройшов з аншлагом, у головній залі були задіяні наймолодші вихованці Палацу з таких колектив...Читати далі»

 • Одразу дві перемоги привезли з Франції вихованці Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського Палацу дітей та молоді. Нещодавно команда під керівництвом Володимира Качановського стала учасником Юнацького Чемпіонату Європи з Ґо. Вже традиційно рівненські спортсмени повернулись в Україну з нагородами. Відтак, у категорії до 16 років 2 місце завоював кандидат у майстри спорту України Валерій Крушельницький. Також спортсмен отримав путівку на Юнацький Чемпіонат Світу, який проходитиме у Таїланді. У категорії до 12 років 3 місце посіла Поліна Крушельницька, яка має 2-й (дорослий) спортивний р...Читати далі»

 • 3 березня о 12:30 в рамках Всеукраїнського семінару-практикуму відбудеться презентація виставки дипломних робіт випускників профільної Школи образотворчого мистецтва Проект «Мистецький передзвін».

  У виставці представлені творчі роботи учнів, які були створені за мотивами:

  • звернення до творчості народних майстрів України, художників, національних традицій.

  • художнє ткацтво – гобелени за мотивами Марії Приймаченко, копії орнаментів килимів кінця XVIII початок XIX ст.

  • художня кераміка – традиції народної кераміки Гуцульщини (Косівщини) , народне мис...Читати далі»

 • Вже цієї суботи в Палаці дітей та молоді відбудеться свято наймолодших його вихованців «День розчулення», яке вкотре об’єднає батьків та їх дітей. З 12 години у Палаці працюватимуть ігрові майданчики, де діти можуть гарно розважитися, пограти у вікторину, потанцювати та прикрасити «Чарівний чад» своїми роботами, які вони разом змайструють з педагогами Школи образотворчого мистецтва. О 14:00 на головній сцені Палацу розпочнеться концерт «Свято Милування. Перші кроки», де маленькі артисти тішитимуть глядачів своїми вміннями. Для багатьох з них це стане першим сценічним досвідом та гарною наго...Читати далі»

 • Рівненський Палац дітей та молоді отримав подяки від волонтерського батальйону "ДАР", за організацію та проведення у грудні минулого року загальноміської благодійної акції «Діти –дітям» та акції «На крилах янголів» Одяг, іграшки та канцтовари, зібрані школярами відправили дітям, які живуть в окупованих територіях на сході України. А паперові янголи з побажаннями повертатися живими юні рівняни відправили учасникам АТО.

  ...Читати далі»
 • У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН вихованці ПДМ здобули 12 призових місць у таких секціях:

  Вихованці Екоцентру Палацу:

  - екологія: І місце - Анна Головач; ІІ місце - Софія Маслянчук;

  - охорона довкілля та раціональне природокористування: ІІ місце -  Владислав Гедзюк;

  - лісознавство: ІІ місце - Софія Маслянчук;

  - агрономія:  ІІ місце - Тетяна Легка;

  - ботаніка і зоологія: ІІ місце -  Владислав Гедзюк;

  Наукові керівники Екоцентру Рискова В.Г. і Куроченко І.І.

  <...Читати далі»
 • Учні профільної Школи бізнесу ПДМ знову реалізовували свої набуті профільні компетенції змагаючись у Конкурсі молодіжних бізнес-проектів, організованому Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA. Здобувши перемогу та пройшовши до Фіналу (зі 165 проектів, до фіналу потрапило 11), наша команда Step into your childhood (Крок у дитинство) на високому рівні продемонструвала цікаву ідею, яка уособлювала в собі як соціальну проблему, так й бізнес-результат. Презентація, та захист проектів відбувався суто англійською мовою 10/02/2017 в м. Київ
  Інформація і фото: керівник профільної...Читати далі»

 • З 11 по 13 лютого в у рамках Всеукраїнського проекту «Рух лідерів +» у Палаці дітей та молоді перебувала делегація лідерів учнівського самоврядування Школи лідерів Чорноморського Будинку дитячої та юнацької творчості та лідери Білгород-Дністровського центру дитячої та юнацької творчості. Гостей приймали депутати Парламенту дітей Рівного таГО «Молодіжна палата ПДМ», організувавши їм насичену та цікаву програму. Відак гості-лідери взяли участь у грі-тренінгу на стоворення команди «Загублені у часі», побували на екскурсії на телеканалі РТБ та взяли участь у "Солодкому майстер-класі", а са...Читати далі»

 • Педагоги Палацу дітей та молоді Куроченко Ірина, заввідділом "спеціалізований екологічний центр" та Рискова Варвара, методист з екологічної освіти та виховання стали переможцями І етапу обласного конкурсу-ярмарку педагогічної майстерності в номінаціях "позашкільні освіта": навчальний посібник "Технології екологічної освіти і виховання", збірка навчальних програм з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму,- два перших місця; в номінації "робота з обдарованим": навчальний посібник "Від малого відкриття до великої науки",- перше місце. Також в номінації"позашкільні освіта" були пре...Читати далі»

 • Цими вихідними пройшов відкритий чемпіонат Рівного з Ґо, участь в якому взяли майже півсотні поціновувачів цієї гри. Відтак за результатами змагань перше місце зайняв Михайло Качановський, друге - Юрій Михалюк, третім став Ярослав Малко.

  Також за результатами змагань вручено 12 сертифікатів:
  1 сертифікат за 6 виграшів - переможцю турніру Качановському Михайлу;
  1 сертифікат за 5 виграшів - срібному призеру турніру Михалюку Юрію;
  10 сертифікатів за 4 виграші - Малко Ярославу, Сичінській Юлії, Стефановичу Дмитру, Семещуку Андрію, Савченко Володимиру, Онищуку Богу...Читати далі»

 • Рівненський міський Палац дітей та молоді повідомляє про те, що 03–04 березня 2017 р. відбудеться Всеукраїнський семінар-практикум «Позашкільна освіта в контексті муніципального замовлення". Пошук ефективних механізмів» на базі ПДМ м. Рівне (програма додається). Організатори Всеукраїнського семінару-практикуму: - Управління освіти Рівненського виконавчого комітету; - Рівненський міський Палац дітей та молоді Рівненської міської ради; - Міжнародна Асоціація позашкільної освіти. Заходи відбуватимуться за сприяння Міністерства освіти і науки України і Кафедри позашкільної освіти НПУ ім. М. Дра...Читати далі»

 • У Рівненському міському Палаці дітей та молоді набуває популярності молодіжний Всеукраїнський проект «Рух лідерів+».

  У період з 11 по 13 лютого до ПДМ завітає делегація «Школи лідерів» Чорноморського Будинку дитячої та юнацької творчості Одеської області. У програмі візиту передбачено традиційн...Читати далі»

 • 13 лютого ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ Рівненського міського Палацу дітей та молоді спільно з ВПУ ресторанної торгівлі та сервісу уже вчетверте проводитимуть благодійну акцію "Солодкий майстер клас". Цьогоріч учасники акції працюватимуть із дріждевим тістом та випікатимуть власноруч зроблені вироби. У ході акції планується виготовити понад 100 солодких булок. Реалізація смаколиків відбуватиметься у день концерту «ПДМ з любов’ю», 14 лютого з 18:00 до 19:00. Виручені кошти будуть внесені на р/р ГО «Сприяння позашкільній освіті дітей та підлтіків ПДМ» на реалізацію благодійних п...Читати далі»

 • Цими вихідними у Рівному пройшов чемпіонат України з Ґо серед юнаків та дівчат до 12 років. Учасниками змагань стали 24 спортсменів з Одеси, Києва та Рівного. Рівне представляли спортсмени Школи інтулектуальних видів спорту Рівненського Палацу дітей та молоді.За результатами змагань перше і третє Посіли рівняни - Поліна Крушельницька та, відповідно, Богдан Ковальчук. Друге місце дісталось киянину Всеволоду Овсієнку.

  За результатами змагань ряд юних спортсменів виконали нормативи спортивних розрядів: *2 розряд - Крушельницька Поліна; *3 розряд - Овсієнко Всеволод; *1 юнацький розря...Читати далі»

 • Екологічний центр Палацу дітей та молоді запрошує всіх охочих дітей віком 10-17 років взяти участь у  ІІІ Міжнародному проекті «Від Палацу до Палацу».

  Мета проекту: створення умов для інтеграції дітей та молоді закладів Європейської асоціації установ неформальної освіти (EAICY); культурного обміну, соціального партнерства та волонтерства; ознайомлення з організацією природно-заповідної та туристичної справи.

  Час проведення проекту: червень 2017 року.

  Місце реалізації проекту:  Чеська республіка, Австр...Читати далі»

 • «Золотий апельсин» - щорічне, традиційне родинне свято Палацу дітей та молоді, де  визначається рейтинг досягнень на рівні вихованців Палацу, педагогічного колективу, батьків та соціальних партнерів за результатами роботи, року що минув.

  "Золотий Апельси"н проводить з метою стимулювання наукової, творчої, пошукової діяльності учнівсько - педагогічного колективу, популяризація результатів навчально - виховного процесу, культурно - просвітницької та креативної роботи структурних підрозділів ПДМ  та вшанування педагогічних творчих та науков...Читати далі»

 • 19 січня в Палаці дітей та молоді  відбулося офіційне закриття четвертої благодійної акції   «Добро на Різдво», яка тривала впродовж місяця. Відтак організатори, а це Палац дітей та молоді і громадська організація «Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ»,  дякують усім інформаційним партнерам та благодійникам, які долучилися до цієї благородної справи. Адже лише усі разом зуміли зробити цих дітей щасливішими.  

  Сироти із Сєвєродоннецька на День святого Миколая отримали подарунки від громадської організаці...Читати далі»

 • Добродій, благодійник, небайдужий рівнянин. Все це про Бориса Бурцева. Минулоріч він втілив мрію одного з учасників акції «Добро на Різдво», що проводили в Палаці дітей та молоді. Нині теж організував збір коштів на подарунки серед своїх друзів та знайомих. Ідею підтримали більше 50 людей. Збирали на одну мрію, а вийшло втілити аж чотири. Спочатку, розповідає пан Борис, зібраних коштів вистачало лише на один планшет. Але після того, як магазин зробив гарну знижку, випала можливість купити ще й самокат. Прийшли купувати самокат – підприємець Юрій Муха його практично просто подарував. Знову л...Читати далі»

 • 20 січня 2017 року в Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбудеться ХХІV традиційне родинне свято Палацу дітей та молоді «Золотий апельсин» з визначенням рейтингу досягнень на рівні вихованців Палацу, педагогічного колективу, батьків та соціальних партнерів за результатами роботи 2016 року. Це потужний брендовий проект колективу, який постійно розвивається і оновлюється… Свято складатиметься із чотирьох автономних частин: променад - шоу “Червона доріжка” (початок о 15:00,фойє І поверху) - фотосесія номінантів: “Золотого апельсина” – 2016 та “Золотого грона” – 2016 в саду живих ску...Читати далі»

 • Напередодні Різдва учасниця акції «Добро на Різдво», донька загиблого воїна АТО, Аліна Спасіба отримала подарунки від Рівненського льонокомбінату. "Рівняни добре знають, що наше підприємство на чолі з його керівноком Олегом Червонюком з перших днів неоголошеної війни допомагає військовим. Тому не допомогти дитині, в якої тата забрала війна мит просто не могли", - говорить керівник медіагрупи Рівненського льонокомбінату Світлана Герасимчук. Тому тут і долучилися до акції «Добро на Різдво» не лише як інформаційні партнери, розмістивши матеріали на сайті «Голосно» і в газеті «Льонокомбінат», а...Читати далі»

 • Роман та Богдан Лебеді, батько яких загинув в АТО - учасники акції «Добро на Різдво». У переддень Нового року хлопці отримали омріяні футбольні м’ячі. Один з них з автографами футболістів рівненського «Вереса». М’ячі братам вручили гравці команди Олексій Зозуля та Борис Орловський. Хлопців разом з мамою запросили у Veres Place, влаштували чаювання-спілкування футболістами та з президентом Народного Клубу Олексієм Хахльовим. Небагатослівні, як завжди трохи сором’язливі брати нарешті почали посміхатися, а це означає, що дива трапляються.

  ...Читати далі»
 • Незадовго до Нового року Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провів традиційний конкурс екологічного малюнку «І будуть жити на Землі – і соловей, і жук!» серед учнів 1-11 класів шкіл міста до Міжнародного дня збереження біорізноманіття. В конкурсі взяли участь учні та вихованці 13 навчальних закладів міста, які представили 98 робіт у різноманітних техніках: гуаш, акварель, графіка.

   Переможці загальноміського конкурсу екологічного малюнку «І будуть жити на Землі – і соловей, і жук!».

  Вікова категорія 1-5 класи:

  І місце: Стоя...Читати далі»

 • Двадцять дев'ятого грудня у Палаці дітей та молоді відбулась дев’ята  традиційна передноворічна зустріч Володимира Хомка з активною молоддю міста. Журналісти газети «Без секретів», екологи, представники Парламенту дітей міста Рівне та учні Школи бізнесу ПДМ  мали змогу поспілкуватися з мером міста.
  Не зважаючи на те, що на конференції були присутні діти, розмова почалась серйозно і цілком по-дорослому. Міський голова Рівного підбив підсумки року та розповів про проекти, які будуть реалізовані у 2017 році.
  Зокрема, міський голова пообіцяв встановити 10 нових «розумних...Читати далі»

 • Світ побачив новий випуск міської газети для молоді "Без секретів", яку готують учні Школи професійної журналістики Палацу дітей та молоді і яка видається за сприяння ГО "Сприяння позашкільній освіті". Головна тема випуску - "Добро на Різдво". Ви зможете прочитати статті про усіх учасників цієї благодійної акції, дізнатися про їх життєві труднощі, маленькі перемоги та мрії, на здійснення яких вони чекають усім серцем. А ще на шпальтах газети публікації про гастрольний тур Україною колективів Палацу, а саме поїздки до Києва та Хмельницького, про міжнародний театральний фестиваль "ЛіхтАрт" та...Читати далі»

 • За підсумками року, що минає Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА обрало найкращих. Відтак Андрій Кравець, вихованець Школи інтелектуальних видів спорту Палацу дітей та молоді, став кращим спортсменом Рівненщини 2016 року з неолімпіських видів спорту. Андрій здобув четверте місце на чемпіонаті Світу з гри ГО та перше на командному чемпіонаті Європи. Також в арсеналі перемог спортсмена не одна першість на всеукраїнських змаганнях. Кращим тренером Рівненщини 2016 року з неолімпійських видів спорту визнано Володимира Качановського, керівника Школи інтелектуальних видів сп...Читати далі»

 • Хор "Віват, музико!" Палацу дітей та молоді, яким керує Наталя Павлючук став переможцем традиційного щорічного XV Фестивалю колядок та щедрівок, який проходив 26 грудня при Римсько-католицької Парафії свв. Петра і Павла. Фестиваль у Рівному є відбірковим туром Міжнародного Фестивалю колядок та щедрівок, що проходить у м. Бендзін (Польща). Відатак саме хору "Віват, музико!" випала честь представляти Україну на фіналі цього конкурсу у Польщі.

  ...Читати далі»
 • Євгеній Наум’юк до трьох років ріс звичайним хлопчиком. Більше того, каже мама, він значно випереджав у розвитку своїх однолітків – у два з половиною роки гарно розмовляв, знав майже всю абетку, рахував до п’ятнадцяти. Однак, в одну мить ніби почався зворотній відлік у розвитку. Хлопчик перестав говорити, перестав усім цікавитися. Лікарі поставили діагноз - розумова відсталість та недорозвиток мовлення.

   Мама хлопчика каже, коли зателефонували з Палацу дітей та молоді та повідомили, що Євгена обрали для участі у акції «Добро на Різдво», була дуже розчулена. Вперше на її сина ...Читати далі»

 • Назар Переходько до півтора року був звичайною дитиною, вмів говорити, грався з однолітками, був веселим і комунікабельним хлопчиком. Нині у 8 років словарний запас Назара складається всього з трьох слів. Ще десять може тихенько повторити. Замкнений у собі, не розмовляє, ні до чого не проявляє інтересу, з дітками не грається. У Назара аутизм. І хоча на відміну від інших діток-аутистів Назар дуже тихий і спокійний хлопчик, однак, бувають різні моменти, каже мама.

  Утім мама давно набралася терпіння і робить все можливе, аби якось допомогти синові. Для цього сім’я навіть переїхала в ...Читати далі»

 • Тринадцятирічні брати Лебеді Роман та Богдан не стримують емоцій, коли говорять про тата. Його забрала неоголошена війна майже два роки тому. А дитяча рана не зажила й досі.І щоразу проривається назовні сльозами Хлопців нині виховує онкохвора мама . У Богдана астма, яка заважає займатися улюбленою справою - футболом. Проте він не здається. Разом з братом не просто ганяє м'яча у дворі, хлопцям доводилося навіть захищати футбольну честь своєї школи. Захоплення футболом передалося дітям від батька. Він збирав хлопчаків у дворі ділив на команди і усі грали у футбол доки зовсім не стемніє.

  ...Читати далі»
 • Цьогоріч Аня Дусь пішла у перший клас. Перший дзвоник, шкільна форма, великий рюкзак, білі бантики… Але цього тато вже не бачив. Він загинув в зоні проведення АТО у травні цього року. Дівчинка дуже сумує за татом, але впевнена, що він її не покинув. Аня каже, що її тато став ангелочком і її оберігає. Майже немає такого дня, щоб Аня не згадувала тата, раніше увесь час плакала. Можливо тому, що донечка схожа на свого батька як дві краплі води, каже мама Оксана. А може тому, що такі рани швидко не заживають.

  Тато пообіцяв донечці повернутися з війни додому і купити планшет. Утім дотр...Читати далі»

 • Марині Усенко скоро виповниться десять років. Утім вона майже не розмовляє та майже не розуміє звернену мову. У два з половиною роки їй поставили страшний діагноз - аутична поведінка та сенсорно-моторна алалія важкого ступеня, тобто відсутність розуміння розмовної мови. Та це була не єдина біда, яка спіткала тоді сім'ю. Незадовго до цього з татом Василем сталася трагедія - чоловік втратив зір і тепер має інвалідність.

  Та попри все тут вміють радіти життю, а особливо, кожному новому кроку хворої донечки. Дівчинка дуже любить ліпити і має цілу колекцію пластилінових звірят. Можливо ...Читати далі»

 • Аліна Спасіба два роки тому втратила тата. Він загинув, захищаючи луганський аеропорт. Рана у серці дівчинки і її мами була настільки глибокою, що залишатися у рідному Новоград-Волинську вони більше не могли. Все навколо нагадувало про час, коли сім’я була разом і щасливою. Влітку Аліна з мамою наважилися переїхати у Рівне і почати життя з нового аркушу. У Рівному мама Аліни Наталя влаштувалася на роботу, Аліна у новій школі знайшла нових друзів. Разом з мамою вони йдуть далі, але вже без того, хто їх любив понад усе.

  Аліна активна і творча натура. Вишиває, мріє повернутися до тан...Читати далі»

 • Проект «Школа конструктивних змін» реалізував Екологічний центр ПДМ спільно з ГО «Сприяння позашкільній освіті» рамках міжнародного проекту «Молодь та ГО назустріч сталому розвитку» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, німецької громадської організації «DRA», громадської організації «Екоклуб». У проекті взяли участь 10 закладів міста (школи № 4, 8, 10, 11, 13, 14, 22, Рівненська гуманітарна гімназія та спеціалізована школа «Центр надії», Палац дітей та молоді). В рамках проекту було сформовано робочу групу з учнів 8-10 класів шкіл-учасниць проекту, які взяли участь у різно...Читати далі»

 • 22 грудня в Палац дітей та молоді відбувся І (міський) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук учнівської молоді у двох секціях – «екологія» та «охорона довкілля та раціональне природокористування». На конкурс було представлено 16 робіт учнів 8-11 класів загальноосвітніх закладів міста та Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді. У складі журі конкурсу- захисту працювали Віталій Володимирець, кандидат біологічних наук, доцент кафедри агрохімії, грунтознавства та землеробства НУВГП, Андрій Мартинюк, голова Ради ГО «Екоклуб» та Сергій Гуцм...Читати далі»

 • На початку грудня Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провів міський етап традиційної щорічної Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція». Виставка-конкурс зібрала 245 робіт з 29 загальноосвітніх навчальних закладів. ДітУсі роботи дітей пропагували збереження деревних хвойних порід, символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства. Презентовані роботи були представлені за такими номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина, новорічний пода...Читати далі»

 • 11 грудня о 15:00 у Здолбунівську Будинку культури цементників відбувся благодійний творчий вечір поетеси Вікторії Самчук, учасниці «Народного колективу» літературного об’єднання «Поетарх» Палацу дітей та молоді, яка попри складну хворобу продовжує творити. У програмі вечора «Тобі емоції справжні» у авторському виконанні звучала філософська, патріотична, іронічна та любовна лірика. На вечорі також виступили керівник літературного об’єднання «Поетарх» поетеса Тетяна Горбукова, поетеса Ірина Мельник. А ще приємним сюрпризом творчого вечора став виступ сина Вікторії Олеся, який разом зі своєю ...Читати далі»

 • Подарунок на Миколая! Саме так можна назвати перемогу в міжнародному турнірі з художньої гімнастики вихованців Палацу дітей та молоді. Змагання проходили 17-18 грудня в м.Білосток (Польща). Участь в ньому взяли представники з шістьох країн. Вихованці Школи художньої гімнастики Палацу Кіра Ухова та Дарина Ткачук розділили третє місце.Марія Стаднікова виборола перше місце, Соломія Андрушко - друге місце. Ульяна Волосик та Каміла Томкович також стали переможницями у своїх вікових групах. Крістіана Носаль та Яна Котова посіли третю сходинку змагань.

  ...Читати далі»
 • Сьогодні 19 грудня на Миколая в Рівненському міському Палаці дітей офіційно стартувала IV традиційна благодійна акція «Добро на Різдво». Тут вже четверний рік поспіль перетворюють мрії на реальність тим, хто майже втратив надію. «Миколай до мене не прийде...» - можливо так думали за три роки існування акції «Добро на Різдво» 37 діток її учасників. Але на Різдво, як відомо, дива трапляються.

  Минулорічна історія маленької хворої на епілепсію, дівчини, яка грає на паперовому піаніно облетіла все місто. Ангеліна мріяла про справжнє фортепіано, але про те, що воно у неї колись буде нав...Читати далі»

 • 19 грудня о 17:00 на сцені Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва в рамках проекту «Гастрольний тур Україною» відбудеться концерт «Симфонія життя», участь в якому візьмуть Народний молодіжний камерний оркестр «PERPETUM MOBILE» та Народний молодіжний ансамбль сучасної пісні «Меридіан». Камерний оркестр (рік створення - 1999-й) під керівництвом відмінника освіти України Юрія Скрипника – це сплав високого професіоналізму і молодості, таланту і ініціативності, досвіду і юнацької безпосередності. До складу колективу входять як маститі музиканти, які досягли високого професійного рівня, ...Читати далі»

 • Завтра в рамках проекту "Гастрольний тур Україною" Палац дітей та молоді відвідають з концертом колективи Житомирського Центру творчості дітей і молоді. Народний художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» - аматорський колектив, виступи якого захоплюють глядачів своєю граціозністю, елегантністю, енергією, оригінальністю і майстерністю. Понад 40 років творчості! Неодноразовий переможець і лауреат Всеукраїнських та Міжнародних чемпіонатів і конкурсів зі спортивних бальних танців і естрадного мистецтва. Художній керівник Тетяна Мельник. Народний художній колектив шоу-театр «К...Читати далі»

 • Вихованці школи інформатики Палацу дітей та молоді, члени команди юнацько-молодіжного відеоблогу PDM Leaks спеціально для акції «Добро на Різдво» створили соціальний рекламний ролик. Автор-мультиплікатор - Анастасія Тинник, відповідальний за випуск - Юрій Вишневський. Нагадаємо, благодійна акція «Добро на Різдво» офіційно стартує в Палаці дітей та молоді на Миколая - 19 грудня і триватиме до Водохреща 19 січня. Головна мета акції - здійснення мрій дітей з особливими потребами, соціально незахищених та соціально вразливих категорій, тяжкохворих дітей, що потребують довготривалого лікування т...Читати далі»

 •                                                                               «…Віддай людині крихітку себе.
               &...Читати далі»

 • 25 переможних кубків  – таким є результат  двох творчих колективів  Школи сучасної хореографії Палацу дітей та молоді в XІ Ukrainian Dance Olympiad 2016, що проходила на початку грудня у Тернополі. Таку кількість трофеїв розділили між собою 96 учасників Зразкового ансамблю сучасного танцю "LIGHT" та  "LIGHT DANCE COMPANY" . Разом вони на розсуд журі продемонстрували 25 номерів, представивши 17 напрямків сучасної хореографії.

  Отже, зразковий ансамблю сучасного танцю "LIGHT" (художній керівник  Відмінник освіти України Олена Додчук) завоював 8 найвищих нагор...Читати далі»

 • Світ побачила книга вихованки літературного об'єднання "Поетарх" Палацу дітей та молоді Ірина Мельник "Вікна. Книга перша" . Молода поетеса, член Національної спілки письменників України презенувала своє "дітище" 27 листопада в Рівненському академічному музично-драматичному театрі. Презентація книги, як і сама поезія авторки вразила поціновувачів поетичного слова своєю вишуканістюю та ліричністю. "Поезія Ірини Мельник несподівана, розкута та ніжна, а оригінальні ілюстрації Надії Каламієць проникливо доповнюють усе мовлене і недомовлене авторкою" - написано у передмові.

  ...Читати далі»
 • 2 грудня Палац дітей та молоді запрошує на «Сезони класики» - концерт класичної музики за участю Зразкового дитячого хору «Віват, музико!» ПДМ, солістів Музичної студії ПДМ та народного молодіжного камерного оркестру «PERPETUM MOBILE». На концерті прозвучать багато музичних прем’єр, і, звісно твори, які вже полюбилися вибагливому глядачеві. Програма концерту буде насичена осінньою лірикою в поєднанні з неймовірною дитячою щирістю та емоційністю. Тому гарний настрій гарантується. Початок концерту о 18:00. Вхід вільний!

  ...Читати далі»
 • 27 листопада у "Світлиці " Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки пройшов літературний вернісаж "Письменницький дебют" участь в яком у взяли і вихованці Палацу дітей та молоді - предствники народного літературного об'єднання "Поетарх" та учасники Клубу авторської пісні "Музика мрій". Літературний вернісаж "Письменницький дебют" нині зібрав широке коло шанувальників сучасного художнього слова. Під час заходу звучали поетичні рядки та уривки з художніх творів юних письменників переможців цьогорічного конкурсу.

  ...Читати далі»
 • «Шануй традиції – твори майбутнє» таку назву мав концерт художніх колективів Палацу дітей та молоді, який пройшов 24 листопада в Київському Палаці дітей та юнацтва. Він ставпочатком нового масштабного проекту «Гастрольний тур Україною». Окрім концерту в столичному Палаці педеемівці організували низку кільтурологічних заходів. Зокрема змістовні та цікаві майстер-класи від Етнокультурного центру та школи народного танцю викликали живий інтерес серед столичного глядача, педагогів КПДЮ та його вихованців, а виставка-інсталя...Читати далі»

 • У фойє ПДМ з’явилась нова «торгівельна точка» - крамниця «Годівничка для синички», роботу якої організовують вихованці Екологічного центру. Птахи взимку потерпають не так від холоду, як від голоду. Відомо, що влітку одна синиця з’їдає комах втричі більше за свою масу тіла. Взимку доступність їжі зменшується, а потреба у ній зростає. Тому зараз, коли наступає холодна пора року, варто підгодовувати наших пташиних друзів. Особливої підтримки потребують такі зимові птахи, як синиці (велика, чорна, блакитна), дрізд-чикотень, сойка, горобці, зеленяки, чижі, щиглики, костогриз, які проводять зиму ...Читати далі»

 • 27 листопада 2016 року о 16.00 у Рівненському академічному музично-драматичному театрі (Мала сцена) відбудеться презентація нової поетичної збірки Ірини Мельник “Вікна. Книга перша”. На вечорі прозвучать вірші письменниці з творчого доробку за 2016 рік та музичні композиції лірника Андрія Ляшука. Присутні зможуть насолодитися творчим міксом музики Андрія Ляшука — відомого етномузиканта, учасника гуртів «Сільська музика» і «Варйон» та словом учасниці літературного об”єднання “Поетарх” ПДМ члена Національної спілки письменників України — Ірини Мельник. У час війни важливим є безперервне всебі...Читати далі»

 • 18 листопада 2016 року в Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбулися традиційні заходи в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Годівничка» - конкурс знавців птахів «Пташиний ярмарок» та конкурс годівничок «Годівничка для синички». Організатор заходів – Екологічний центр Палацу дітей та молоді – цими заходами намагався привернути увагу учнів загальноосвітніх навчальних закладів до птахів, як невід’ємного компонента біорізноманіття міського середовища та до важливості зимової підгодівлі тих птахів, які залишаються зимувати в місті.

  У конкурсі знавців птахів «Пташиний я...Читати далі»

 • 20 листопада у Будинку Культури цементників (м.Здолбунів) пройшла творча зустріч колективів Рівненеського міського Палацу дітей та молоді: "Народного колективу" літературного об'єднання "Поетарх", художній керівник Тетяна Горбукова; "Зразкового колнктиву" "Музика мрій", керівник Ольга Кондратенко та Центру творчості дітей та юнацтва "Зорецвіт" Будинку Культури цементників, керівник поет і бард Юрій Бржечко. Звучали прекрасні поезія і проза, чудові пісні і виступи керівників. Бібліотека Будинку Культури влаштувала чаювання для учасників зустрічі. На завершення поетархівці подарували книги св...Читати далі»

 • 24 листопада з 14:00 в Київському Палаці дітей та юнацтва відбуватиметься комплекс кільтурологічних заходів під гаслом «Шануй традиції – твори майбутнє» в  рамках проекту «Гастрольний тур Україною» художніх колективів Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

  Концерт, що відбудеться о 16:30, буде насичений  колоритом Рівненського Полісся, його продемонструють  столичному глядачеві художні колективи спеціалізованого Етнокультурного центру, профільних Шкіл народного танцю та сучасної хореографії. Доповнить концерт виставка-інс...Читати далі»

 • Учасники "Народного колективу літературного об'єднання "Поетарх" Палацу дітей та молоді Назар Очеретович, Катерина Покладльова та Дарина Калашнікова (художній керівник, поетеса, Відмінник освіти України тетяна Горбукова) стали переможцями обласного літературного конкурсу "Перло многоцінне", який проводився до Дня української писемності в обласній науковій бібліотеці. В конкурсі взяли участь юні таланти з різних сіл і міст Рівненщини - поети і прозаїки різного віку. Головою журі, тарадиційно був письменник Євген Шморгун. Конкурс проводився під егідою Всеукраїнського обласного об'єднання "Про...Читати далі»

 • Впродовж п’яти днів з 1 по 5 листопада в Рівному проходив ІХ Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛіхтArt». В його рамках відбулося близько 40 різнопланових заходів, зокрема 18 фестивальних вистав, що були представлені в конкурсній програмі, 4 позаконкурсні, дві з яких в Будинку культури цементників м. Здолбунів, круглі столи, вечірки, майстер-класи, спільний українсько-словацький театральний проект, за участю «Зразкового художнього колективу» театральної лабораторії «ВідСутність» Рівненського міського Палацу дітей та молоді і колективу з м. Нітра (Сл...Читати далі»

 • 6.11.2016 відбулося Літературне кафе «Коли у натовпі тебе зустріну». Народне Літературне Об'єднання "Поетарх" художній керівник, відмінник освіти України, член спілки письменників України Тетяна Горбукова, регулярно частує своїх гостей якісною літературою та смачним чаєм.

  Так трапилося і цієї неділю 6 листопада під час літературного кафе “Коли у натовпі тебе зустріну”. Радує, що такої холодної осінньої пори захід відвідало так багато шанувальників справжнього Слова. Серед них: керівник літературної студії “ЛітЕра” Рівненського міського Палацу дітей та молоді ...Читати далі»

 • Чемпіонат України з Ґо серед юнаків та дівчат до 16 років 2016, що проходив цими вихідними в Рівному тільки підтвердив високий рівень спортивної майстерності вихованців Школи інтелектуальних видів спорту Палацу дітей та молоді. Відтак, Валерій Крушельницький посів перше місце у фіналі змагань, Максиму Бережняку дісталося третє місце. Також визначились члени збірної команди України на 2017 рік у віковій категорії до 16 років: Валерій Крушельницький, Дмитро Русановський (Київ) та Максим Бережняк. За результатами змагань окрім основних призерів було проведено нагородження трьох кращих резуль...Читати далі»
 • Палац дітей та молоді запрошує усіх шанувальників мистецтва східного, індійського танцю, фламенко та трайбл на МЕГА-подію цієї осені Першість України з Oriental "10-й ювілейний ЗАХАРІТ 2016 ", який відбудеться 13 листопада цього року в міському Палаці дітей та молоді. Вже 10 років поспіль Рівненський міський Палац дітей та молоді гостинно відкриває двері для всіх шанувальників і друзів сонячного мистецтваі 10 років поспіль створює Свято танцю! Як і раніше, цьогоріч на гостей та учасників "Захаріту" чекає не лише гостинний прийом, великий яскравий турнір, гарна сцена, призи та подарунки,а й ...Читати далі»

 • На початку листопада у Національному еколого-натуралістичному центрі в м. Київ відбувся Всеукраїнський форум «Дотик природи». У цьому заході брало участь 140 дітей з різних областей України, які захищали свої науково-дослідницькі проекти. Рівненську область, представляли дев'ятеро дітей, двоє з них вивихованці Екоцентру ПДМ, які гідно захистили свої роботи. Відтак, Софія Маслянчук, учениця 9 класу, вихованка Екологічного центру, виборола 2 місце у секції «Екологія та охорона довкілля». Робота Софії представляла сучасні дані із дослідження особливостей поширення на території Рівненського рай...Читати далі»

 • 19-23 жовтня 2016 року етногурт «Сільська Музика» Етнокультурного центру Рівненського Палацу дітей та молоді взяла участь у ХХУ Фестивалі української культури “Підляська осінь” – наймаштабнішому фестивалі української культури в регіоні. В багатьох місцевостях на Підляшші проходили концерти, виставки, театральні спектаклі, покази фільмів, ярмарки. «Сільська Музика» гідно представила на цьому маштабному фольклорному дійстві традиційну культуру не тільки рівненського краю та й усієї держави. "Підляська осінь», - це найбільша щорічна імпреза, яку організує Союз українців Підляшшя. Його керівник...Читати далі»

 • 30 листопада о 17:00 в Палаці дітей та молоді відбудеться ІІ міський пісенний фестиваль "Гіт-арт Fest 2016" в рамках проекту "WeвторOK". Організатор фестивалю - клуб співаної поезії "ГітАрт" Палацу дітей та молоді, керівник клубу Павло Павелко.

  Фестиваль проводитиметься у 2 етапи: 1 епап - прослуховування демо-записів творів, які надсилаються на електронну адресу фестивалю разом із заявкою на участь.Заявки приймаються до 29 листопада 2016 року на адресою: guitart-fest@ukr.net. Після прослуховування демо-записів надсилається запрошення на участь в фестивалі. 2 етап – виступ на конк...Читати далі»

 • У четвер 27 жовтня під час святкування 15 річниці Парламенту дітей м. Рівне міській голова Рівного Володимир Хомко та начальник міського управління освіти Василь Харковець разом з Головою Парламенту Ольгою Булавською підписали Стратегію розвитку Парламенту дітей міста на 2017-2022 рр. «15 впевнених кроків»

  ...Читати далі»
 • Рівненські танцівниці зі зразкового ансамблю східного танцю “Орхідея” міського Палацу дітей та молоді стали переможцями 10-го Відкритого Кубку Республіки Білорусь у Бресті. Дует індійського танцю «Орхідея» Софія Савурко та Діана Кучерук посів ІІ місце, але, як зазначає їх педагог Людмила Любчик, дівчата були кращі серед всіх учасників Боллівуду. «Наші танці складні за технікою виконання, унікальні за змістом, оскільки охоплюють всю Індію, і вони не є банально «кіношними», як у інших», - зазначила педагог. Ще одна вихованка клубу «Орхідея» Дар’я Паламарчук (педагог Оксана Пінська) стала пере...Читати далі»

 • Сьогодні - лідери шкільних учнівських громад, завтра - лідери муніципальних громад та країни. Таку назву матиме урочисте засідання Парламенту дітей м. Рівне присвячене 15-річчю діяльності, яке відбудеться 27 жовтня в глядацькій залі Палацу дітей та молоді. На засідання запрошені представники органів учнівського самоврядування всіх шкіл Рівного, представники органів місцевого самоврядування серед яких міській голова Рівного Володимир Хомко та начальник міського управління освіти Василь Харковець. Саме вони разом з Головою Парламенту Ольгою Булавською підпишуть Стратегію розвитку Парламенту д...Читати далі»

 • З 1 по 5 листопада у Рівному пройде ІХ Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛіхтArt». Його організатори - театральна спільнота Рівненського міського Палацу дітей та молоді: «Народний молодіжний театр «Від Ліхтаря», «Зразкова театральна студія «Маленький принц» та театральна лабораторія «ВідСутність». Традиційно вони збирають у себе найкращі театральні аматорські колективи України та з-за кордону. Цьогоріч їх буде 18, а це близько 200 учасників. З закордонних колективів участь у «ЛіхтArtі» візьме театр зі Словаччини DDS «Drim», м. Нітра. Україну предст...Читати далі»

 • До Всесвітнього дня захисту тварин Екологічний центр Палацу дітей та молоді організував акцію «Потурбуйсь – і будуть жити!», яка була направлена на практичну допомогу Рівненському притулку для безхатніх тварин через збір продуктів харчування (круп). До збору круп долучились РГГ (200 кг), НВК № 14 (85 кг), ЗОШ № 27 (101 кг), СпШ «Центр надії» (15 кг), ЗОШ № 5 (60 кг), ЗОШ № 3 (15 кг), ЗОШ № 23 (20 кг), НВК № 1 (18 кг). Загалом було зібрано понад 500 кг різних круп. Екологічний центр висловлює щиру подяку всім учням та вчителям, хто долучився до акції та підтримав чотирилапих мешканців притул...Читати далі»

 • 5 жовтня 2016 року Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді провів традиційно заходи до Міжнародного дня захисту тварин, який відзначається в багатьох країнах світу 4 жовтня. В рамках святкування проведено конкурс екологічного малюнку «Намалюю світ тварин». Цього року у конкурсі екологічного малюнку «Намалюю світ тварин» взяли участь учні 19 навчальних закладів нашого міста. На конкурс представлено 196 робіт. Найактивнішими виявились учні МЦТУМ (39 робіт), ЗОШ № 22 (11 робіт), ЗОШ № 4 (16 робіт), ЗОШ № 1 (11 робіт) та учні Рівненської гуманітарної гімназії (53 роботи)....Читати далі»

 • Театральна лабораторія «ВідСутність» отримала відзнаку за кращу сценографію на ІІ Відкритому театральному фестивалі «Комора», що проходив у місті Кам’янець – Подільський з 14 по 17 жовтня. Участь у фестивалі взяли 15 театральних труп з Хмельницького, Нововолинська, Чернівців, Києва, Шостки, Дніпра, Рівного та Кам’янець-Подільського. За чотири дні глядач мав змогу переглянути аж 17 театральних постановок. Кожна з них різнилася за жанром, атмосферою, акторським складом та режисурою. Кам’янець бачив і комедію, і психологічну драму, і виставу абсурду. Рівненські театрали на розсуд «коморівськог...Читати далі»

 • Понад 100 учасників з усієї Рівненської області разом з представниками двох команд зі Львівщини взяли участь у відкритому клубному чемпіонаті Рівненської області з художньої гімнастики, що проходив на початку жовтня у Рівненські ЗОШ №19. Вихованцям спортивної Школи художньої гімнастики ПДМ чемпіонат приніс не одну перемогу. Відтак юні гімнастки Палацу стали переможцями у різних вікових категоріях, при цьому зайнявши не одне перше, друге та третє місця. Також на змаганнях проходив відбір на чемпіонат України. За його результатами Рівненську область на цих змаганнях представлятиме вихованка Ш...Читати далі»

 • Кубок України з Ґо 2016, що проходив 15-16 жовтня у Києві лише підтвердив високий рівень Рівненських майстрів інтелектуальних видів спорту. Адже уже традиційно найвищі нагороди отримали вихованці Палацу дітей та молоді. Кубок України отримав Артем Качановський, який, доречі здобув у змаганнях найбільшу кількість перемог – 5, друге місце посів Богдан Жураковський, а третє місце завоював киянин Дмитро Яценко. Призерами в категоріях стали: серед юнаків до 20 років - Валерій Крушельницький серед юнаків до 16 років - Валерій Крушельницький серед дівчат до 16 років - Анастасія Ваврик серед дівчат...Читати далі»

 • Без підкупу, порожніх обіцянок та з неочікуваним результатом. Саме так пройшли чергові вибори в Парламенті дітей міста Рівне, які відбулися 12 вересня в Палаці дітей та молоді. Вибори в Парламенті дітей Рівного - це соціально-рольова гра, яка переслідує дві мети: перша – обрати голову Парламенту та сформувати робочі комісії; друга – надати підліткам можливість отримати досвід роботи безпосередньо на виборчих дільницях та у виборах, які будуються за моделлю виборів мера. У виборах взяли участь депутати Парламенту - представники від кожної школи міста. Кандидатів на посаду голови було двоє - ...Читати далі»

 • 23 хлопці зі Школи сучасної хореографії та 11 зі Школи народного танцю взяли участь у зйомках флеш-моб кліпу команди «От вінта» на пісню «Попереду!». Доповнили команду барабанщиків п’ятеро учасників «Бойового гопака». Керувала хлопчаками, які били по бочках з усіх сил, керівник Школи сучасної хореографії Наталя Сторожук. Їй, як нікому іншому на знімальному майданчику вдавалося утримути увагу юних барабанщиків. Окрім хлопців з хореографічних шкіл Палацу до зйомок флеш-моб-кліпу долучилися і двоє учнів музичної студії ПДМ, які грали на справжніх барабанах, це - студент Олег Сливчук, і шестирі...Читати далі»

 • Три перших і два других місця привезли вихованці клубу східного танцю «Орхідея» Палацу дітей та молодіз Хмельницького. Там цими вихідними проходив відкритий чемпіонат Хмельницької області, організатором якого виступила «Українська Асоціація виконавців східного танцю». «Орхідею» представляли юніори та виконавці початкового рівня виконання. За результатами змагань Діана Кучерук, Ольга Грошовик та Юлія Швець отримали перші місця в індійському танці. За арабський танець Анжела Сабанюк та Маряна Войтюк отримали другий результат. Вже 22 жовтня «Орхідея» візьме участь у відкритому кубку Білорусі, ...Читати далі»

 • Чемпіонат Рівненської області з Ґо серед юнаків та дівчат до 16 років 2016, фінал якого проходив цими вихідними у Рівному, тільки підтвердив високий рівень підготовки вихованців Школи інтелектуальних видів спорту ПДМ. Результати фінальних змагань виявились такими: перше місце виборола Анастасія Ваврик - її перемога була беззаперечною. За решту місць розгорнулась напружена боротьба. Претенденти по колу програвали один одному і місця визначились лише за рейтингом. Отже, Віталій Пелех закріпився на другій позиції, третьою стала Поліна Крушельницька, а Назар Бережняк посів, відповідно, четверте...Читати далі»

 • Мова про знаного музиканта і художника, лідера гурту «Ot Vinta» Юрія Журавля. Саме його організатори першого масштабного заходу «TEDxRivne» запросили стати одним із восьми спікерів, які ділитимуться своїми новітніми креативними ідеями, або ж власними історіями намагатимуться мотивувати рівнян до творчого розвитку. Власне, виступ музиканта і художника називатиметься «Журавель. Траєкторія польоту до успіху». Юрій Журавель матиме 18 хвилин, щоб здивувати відвідувачів заходу подробицями свого непростого шляху до творчого успіху. Конференція «TEDxRivne» відбудеться 16 жовтня, з 9-ї години ранку ...Читати далі»

 • За два дні до свята Покрови Пресвятої Богородиці у Рівному стартує унікальний етнографічний проект – фестиваль «Лірницька Покрова у Рівному», який у нашому місті проходитиме уже втретє. У програмі фестивалю – майстер-класи, танці під ліру та безпосередньо лірникування і кобзарювання. 14 жовтня у центрі міста, а також поблизу різних храмів рівняни побачать «вуличних музикантів з минулого» — лірників та кобзарів, які виконують псальми на епічну та релігійну тематики. Участь у фестивалі візьмуть лірники та кобзарі з Білорусі та України, а саме з Сумщини, Києва, Львова, Івано-Френківська та Рів...Читати далі»

 • За два дні до свята Покрови Пресвятої Богородиці у Рівному стартує унікальний етнографічний проект – фестиваль «Лірницька Покрова у Рівному», який у нашому місті проходитиме уже втретє. У програмі фестивалю – майстер-класи, танці під ліру та безпосередньо лірникування і кобзарювання. 14 жовтня у центрі міста, а також поблизу різних храмів рівняни побачать «вуличних музикантів з минулого» — лірників та кобзарів, які виконують псальми на епічну та релігійну тематики. Участь у фестивалі візьмуть лірники та кобзарі з Білорусі та України, а саме з Сумщини, Києва, Львова, Івано-Френківська та Рів...Читати далі»

 • За два дні до свята Покрови Пресвятої Богородиці у Рівному стартує унікальний етнографічний проект – фестиваль «Лірницька Покрова у Рівному», який у нашому місті проходитиме уже втретє. У програмі фестивалю – майстер-класи, танці під ліру та безпосередньо лірникування і кобзарювання. 14 жовтня у центрі міста, а також поблизу різних храмів рівняни побачать «вуличних музикантів з минулого» — лірників та кобзарів, які виконують псальми на епічну та релігійну тематики. Участь у фестивалі візьмуть лірники та кобзарі з Білорусі та України, а саме з Сумщини, Києва, Львова, Івано-Френківська та ...Читати далі»
 • 30 вересня 2016 року Олена Павлюк, інспектор з кадрів Рівненського міського Палацу дітей та молоді, взяла участь у Всеукраїнському Кадровому Конгресі (м. Рівне) та прослухала доповіді лекторів: Ірини ІВАНЧЕНКО, керівника тематичного напряму «MCFR: Кадри», та Юлії ВИДИБОРЕЦЬ, головного експерта Об’єднаної кадрової редакції тематичного напряму «MCFR: Кадри» стосовно випробування за новими правилами, трудових відносин з працівниками, що виконують військовий обов’язок, та все, що стосується новацій у сфері відповідальності роботодавців у 206 році.

  Читати далі»

 • 7 жовтня о 19:00 Палац дітей та молоді запрошує батьків своїх вихованців на «Батьківські ДосвіДки», який організовує психолого-педагогічна служба Палацу. «Батьківські досвіДки» як соціальний проект проводяться в Палаці уже вдруге. Це - своєрідна форма дозвілля батьків Палацу, які у такий спосіб отримують інформацію про життєдіяльність закладу, де вчаться їх діти, а ще це – налагодження зв’язків педагогів з батьками, тобто "нетворкінг", який впроваджується в Палаці уже декілька років поспіль і який створює фундамент для майбутнього кожної окремої дитини. Гра «Мафія», казкотерапія і майстер-к...Читати далі»

 • Керівництво та педагоги закладу підтримують заяву Служби безпеки України, яка рекомендує утриматися від використання інтернет-ресурсів російської доменної зони, в першу чергу це стосується соцмереж та поштових скриньок, і закликає відмовитися, або щонайменше обмежити використання сервісів, які зареєстровані в доменній системі «ru». Це обумовлено тим, що з 1 серпня у Росії діє новий антитерористичний закон, що надає повне право на отримання Федеральній службі безпеки РФ практично всіх особистих даних користувачів інтернет-ресурсів, зареєстрованих у РФ. Таким чином ФСБ на законодавчому рівні ...Читати далі»

 • Ніч з 30 вересня на 1 жовтня в ПДМ належатиме підліткам. З 9 години вечора п’ятниці і до 7 години ранку суботи проходитиме вже традиційний для Палацу дітей та молоді тренінг «Загублені в часі». Його учасники – понад 20 лідерів учнівського самоврядування міста. Вони практично незнайомі між собою. Однак їм разом потрібно буде працювати протягом навчального року і втілювати потужні проекти в ході у ході діяльності Парламенту дітей Рівного. Саме для того, щоб створити успішну команду, яка може взаємодіяти між собою в максимально короткий термін, а саме за одну ніч і проводиться тренінг «Загубле...Читати далі»

 • Перше місце у трьох вікових категоріях у номінації «Народний танець». Такими є результати участі ансамблю «Дружба» міського Палацу дітей та молоді у ХІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Кременчуцькі викрутаси», який проходив з 22 по 25 вересня у м. Кременчук Полтавської області. У конкурсі взяли участь близько 30 колективів з усієї України, а саме з Києва, Дніпра, Черкас, Харкова. Західний регіон представляла рівненська «Дружба». Конкурс проходив у трьох номінаціях: «Народний танець», «Естрадний танець» та «Сучасний танець». Родзинкою фестивалю став майстер-клас ...Читати далі»

 • Аби привернути увагу учнів загальноосвітніх шкіл міста до необхідності збереження природних ресурсів та енергії та економії ресурсів та енергії у побуті 21 вересня 2016 року Екоцентр ПДМ провів загальноміську гру-змагання «Енергетичний рух», яка проходила в рамках Днів сталої енергії у м. Рівному та на виконання Європейської ініціативи «Угода мерів» за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Асоціації «Енергоефективні міста України». Гра-змагання проводилась між командами учнів 8 класів 19 загальноосвітніх закладів міста. Гра передбачала виконання командами з...Читати далі»

 • 23 вересня група вихованців Екологічного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді взяла участь у встановленні 10 охоронних та інформаційних знаків по межі ботанічного заказника місцевого значення «Урочище «Квітуча гора» поблизу с. Мильча Дубенського району, через територію якого проектується прокладання ліній електропередач (ЛЕП). Це може завдати шкоди унікальній ділянці цієї місцевості, де зростає степова рослиність. Наразі у Рівненській та Тернопільській областях проводяться заходи соціально-екологічного проекту «Попередження порушення природоохоронного законодавства та захист ...Читати далі»

 • Відкритий Кубок Рівного з Ґо 2016, який проходив цими вихідними в обласному центрі, додав нагород у скарбничку Школи інтелектуальних видів спорту Палацу дітей та молоді. Серед 32 двох учасників турніру найкращими виявилися саме вихованці Палацу. Відтак володарем Кубку Рівного став Валерій Крушельницький. Він вже після третього туру різко вийшов уперед. Боротьба за інші місця була наполегливою і тривалою. Друге місце дісталося Михайлу Качановському, третім став Юрій Михалюк. Анастасія Ваврик показала кращий результат серед жінок, а Поліна Крушельницька стала кращою серед юнаків та дівчат до ...Читати далі»

 • Вже тиждень як в Палаці дітей та молоді триває новий навчальний рік. Понад 600 новачків цьогоріч переступило поріг закладу, щоб освоювати ази позашкільної освіти, яка в Палаці фактично є початковою допрофесійною підготовкою. Особливістю цього навчального року є те, що у практично всіх структурах Палацу суттєво збільшилася категорія дітей віком від 4-5 років. Більше дошкільнят тепер хочуть займатися бально-спортивними танцями, художньою гімнастикою, малюванням і, навіть, фольклором. Збільшилась кількість дітей дошкільного віку і в «Бебі-академії» Це зумовлено перед усім тим, що батьки, які з...Читати далі»

 • Відтепер камерний хор Палацу дітей та молоді «Але, Марія» носитиме звання «Народний», а клуб авторської пісні «Музика мрій» - «Зразковий». «Зразковою» також буде і майстерня «Поліського побуту» професійної школи образотворчого мистецтва. Ці почесні звання колективам Палацу були присвоєні наприкінці серпня цього року рішенням експертної комісії Міністерства освіти і науки.

  ...Читати далі»
 • Орден за заслуги перед містом ІІ ступеня отримала художній керівник ансамблю народного танцю «Дружба» Наталя Джюбенко. Цю почесну нагороду на День міста вручив міський голова Рівного Володимир Хомко. Ювілейну медаль "25 років Незалежності України" отримав лідер гурту "Оt vinta" Юрій Журавель. Керівнику Школи бізнесу ПДМ Людмилі Любчик на традиційній серпневій педагогічній конференції вручили Сертифікат на отримання стипендії міського голови, а художній керівник хору «Віват, музико!» Наталя Павлючук отримала Почесну грамоту за особистий внесок у здійснення національного та патріотичного вихо...Читати далі»

 • Рівненський міський Палац дітей та молоді профільна ШКОЛА БІЗНЕСУ здійснює набір на навчання! Талановита, серйозна, далекоглядна та практична молодь! Запрошуємо вас до навчання в профільній ШКОЛІ БІЗНЕСУ ПАЛАЦУ дітей та молоді. Результат навчання в нас, стане вагомою перспективою у вашому житті. До складу учнів можуть бути зараховані школярі 5-7 класів (підготовчий напрямок), 8-11 класів та молодь до 25 років (профільна підготовка). Термін навчання: від 1 до 2-х років. У профільній Школі бізнесу ви отримаєте знання з таких дисциплін як: - маркетинг; - менеджмент та ораторське мистецтво; - і...Читати далі»

 • 27 серпня в селі Омеляна пройшли змагання з кінного спорту – конкур (подолання перешкод). Це був Другий етап та Фінал Кубка Пєрєпьота. Пєрєпльот - кінь на честь якого змагання проводяться вже вп’яте, і який за своє життя жодного разу не програвав). У змаганні взяли участь команди з Києва, Ковеля, Здолбунова, с.Гаразджа та Котів Волинської області. А також команда Рівненського обласного молодіжного громадського об’єднання «Спортивний клуб «Вітер» та кінно-спортивний клуб «Фавор» Палацу дітей та молоді. За результатами змагань вихованці «Фавору» отримали найбільше нагород. Гран-прі завоювала ...Читати далі»

 • У двох місцях одночасно бути не можна. Однак, це не про Палац дітей та молоді. У неділю 28 cерпня Палац дітей та молоді бере участь у загальноміських заходах до Дня міста та проводить традиційний День відкритих дверей. З 10:00 на Майдані Незалежності відкривається вулична інсталяція «Наша вишивана спадщина». На виставці будуть представлені фото з архіву Етнокультурного центру ПДМ, етнічні костюми з колекції Віктора Ковальчука, дипломні роботи випускників 2016 року профільної школи образотворчого мистецтва ПДМ, стилізовані сукні з колекції Школи та понад 200 вишитих рушників з фондів Школи, ...Читати далі»

 • Палац дітей та молоді запрошує рівнян та гостей міста на концерт «Тобі, Україно!», який присвячує 25-річиці Незалежності. Святкове дійство відбудеться 24 серпня о 19:00 на головному майдані міста – майдані Незалежності. Це буде тригодинне мега гранд-шоу, де виступатимуть надталановиті вихованці Палацу дітей та молоді. Родзинкою концерту стане виконання гімну України двома хоровими колективами Палацу: хором «Аве, Марія» та «Віват, музико!» спільно з півфіналістом шоу «Голос Країни» Миколою Бобриком. Концерт наживо транслюватиметься на двох величезних екранах біля сцени. Після його завершення...Читати далі»

 • Вираз «перемогла дружба» для ансамблю народного танцю «Дружба» ПДМ не просто популярне словосполучення, а справжнє кредо. «Дружба» привезла у Рівне чергову перемогу. Вона стала першою у фіналі 10-го ювілейного Міжнародного фестивалю-конкурсу «Усі ми діти твої, Україно!», який проходив з 14 липня по 3 серпня в Одесі у дитячому таборі «Молода гвардія». Фестиваль проходив у рамках 60-річчя з дня відкриття табору та був присвячений 25-річчю з дня Незалежності України. У фестивалі-конкурсі брали участь дитячі колективи з усієї України, а також колективи, які представляли національні меншини, що ...Читати далі»

 • Це стало можливим через блискучу перемогу української збірної у командному чемпіонаті Європи з ґо «Pandanet» на конгресі, який проходив у північній столиці Росії з 22 липня по 7 серпня. Українська збірна на 75% складалася з вихованців школи інтелектуальних ігор рівненського міського Палацу дітей та молоді. Це - Артем Качановський, Андрій Кравець, Богдан Жураковський, а також киянин Дмитро Богацький та Володимир Кокозей. Командний чемпіонат Європи з ґо «Pandanet» проходив вшосте. Українська команда щороку потрапляла до фіналу, проте «золото» виборола вперше. Відбірковий етап проводився на іг...Читати далі»

 • Десятеро старшокласників з Клубу юних археологів  Центру гуманітарної освіти Палацу дітей та молоді на чолі зі своїм керівником, науковцем Василем Чекурковим нещодавно повернулися з археологічної експедиціїї з цінними історичними знахідками. Цілий тиждень з 4 по 10 липня юні археологи проводили розкопки в селі Пересопниця. Це вже дев’ята експедиція Клубу. Її мета  - дослідження літописного міста доби Київської Русі. Діти хочуть віднайти залишки монастиря. Утім знайдені щоразу речі також мають неабияку історичну цінність. Раніше юні археологи натрапили на залишки будинку, який дату...Читати далі»

 • ПЛАН соціальних практик вихованців Рівненського міського Палацу дітей та молоді (масової, дозвіллєвої та концертної діяльності) на літній період 2016 року >>>>>plan-lito-2016_0.pdf

  ...Читати далі»
 • Одразу дві перемоги привезли вихованці Палацу дітей та молоді з ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна – світ», що проходив з 9 по 22 червня в м. Скадовськ. У фестивалі взяли участь більше 500 дітей з України та Білорусі. Рівне представляли 22 учасники - всі вони вихованці Школи народного танцю ПДМ. Фестиваль-конкурс на березі Чорного моря зібрав вокалістів, хореографів, читців та представників інших жанрів віком від 4 до 16 років. Учасники фестивалю змагалися за першість у різних номінаціях. Школа народного танцю ПДМ у номінації «Класичний танець» зайняла І місце. І місце у номінації ...Читати далі»

 • За версією читачів та експертів стильного глянцю ARTMODELS LifeStyle MAGAZINE Благодійний марафон «З вірою в майбутнє», ідейним натхненником якого є директор Рівненського міського Палацу дітей та молоді Ірина Первушевська, визнано «Доброю справою року». Благодійний марафон є чи не найтривалішим проектом у Рівному. Щовесни 21 рік поспіль Марафон простягає руку допомоги тим дітям, які її потребують, і не лише вихованцям Палацу. А ще - це унікальна можливість для кожного без винятку учня закладу проявити себе, адже всі концерти Марафону – творчий звіт шкіл та художніх колективів ПДМ за рік. «Ф...Читати далі»

 • За 4 дні 45 кілометрів річкою Случ – саме стільки подолала група учасників проекту «Лідерська Хвиля - 2016». Організаторами проекту виступили ММГО «Молодіжна палата Палацу дітей та молоді», Управління у спарвах сімї молоді та спорту Рівненського міськвиконкому; партнерами - МГО «Сприянння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей та підлітків ПДМ» та ФМІ «Крила». Юнаки та дівчата з різних шкіл Рівного у супроводі педагогів Палацу дітей та молоді, а також спеціальних інструкторів з 13 по 16 червня на катамаранах пройшли майже півсотні кілометрів річкою Случ – це сумарно 18 годин, що б...Читати далі»

 • Проект "Рівне. Літо. Музика." триває і цієї неділі, 12 червня на рівнян і гостей міста чекають виступи художніх колективів Палацу дітей та молоді. Відтак з 15:00 години в парку ім. Шевченка на «Зеленій естраді» триватиме 40-хвилинний виступ вихованців Школи художньої гімнастики, одразу по тому, концерт ансамблю спортивного танцю «Ритм». О 17:00 на «Шахматці» педагоги Школи інтелектуальних видів спорту проведуть майстер-клас. А в цей час на «Лебединці» свій концерт даватиме молодіжний фольклорний гурт «Веснянка». О 18:00 на «Шахматці» в центральному парку – майстер-клас від Школи образотворч...Читати далі»

 • Цими вихідними в польському містечку Жешув пройшов традиційний щорічний Міжнародний конкурс зі спортивного танцю «Джет 2016», який приніс перемогу одразу чотирьом парам школи спортивного танцю «Ритм» Палацу дітей та молоді. Перше місце у категорії 8 – 9 років завоювали Максим Фоломієв та Кіра Подорожня, у категорії 12 – 13 років перше місце посіли Владислав Мартинюк та Владислава Мельник. Другими у категорії 10- 11 років стали Олександр Хорішман та Амалія Бенидичук. Ще одна пара, Владислав Гриценко та Єлизавета Петрук у категорії 14 – 15 років завоювала трете місце. Цьогоріч у турнірі «Джет...Читати далі»

 • Два других і три третіх місця - саме таким є результат участі в Міжнародних змаганнях для вихованців школи художньої гімнастики Палацу дітей та молоді, який проходив цими вихідними у Львові. Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Шуварочка 2016» зібрав близько 200 учасниць з Польщі, Боснії та Герцеговини, Молдови, Словенії та України. Турнір проводився втринадцяте. Школа художньої гімнастики ПДМу бере у ньому участь майже від початку його заснування, і щоразу юні гімнастки Палацу виборюють там достойні місця. Нині у своїх вікових категоріях підопічні педагога-тренера Олександри Томкович...Читати далі»

 • З 13 по 16 червня в Палаці дітей та молоді проходитиме таборовий тиждень «Ми – талановиті!». Для вихованців пришкільних таборів впродовж кількох днів з 10:00 до 15:00 педагоги ПДМу будуть проводити майстер-класи, відкриті читання, навчальні змагання. Графік майстер-класів для вихованців пришкільних таборів у дозвіллєвих центрах Рівненського міського Палацу дітей та молоді Рівненської міської ради. (Таборовий тиждень «Ми – талановиті! 13.06 -16.06.2016).

  Читати далі»

 • Вже цієї неділі, 5 червня стартує проект «Рівне. Літо. Музика». Участь у відкритті якого беруть і колективи Палацу дітей та молоді. Відтак з 16:00 до 19:00 на «Зеленій естраді» в парку ім. Шевчека можна буде переглянути виступи ансамблю сучасного танцю «Light», ансамблю естрадної пісні «Вітамін» та ансамблю народного танцю «Дружба». Завершиться перший день проекту «Рівне. Літо. Музика» яскравим вогняним шоу від театральної лабораторії «ВідСутність», яке почнеться о 21:30.

  ...Читати далі»
 • Діти для дітей - щиро, по-дитячому, по-справжньому. Саме так сьогодні у Міжнародний день захисту дітей вихованці театр-студії «Маленький принц» ПДМу привітали маленьких пацієнтів обласної дитячої лікарні. Юні актори виступили з розважально-ігровою програмою, створивши святкову, веселу атмосферу у закладі пігулок, крапельниць та ін’єкцій. Посмішки та віра у те, що гарний настрій пришвидшує одужання – подарунок, який отримали і актори, і пацієнти.

  ...Читати далі»
 • Їм ледь виповнилося шість, а вони вже академіки! Підтвердження цього перші в їх житті сертифікати про їх першу освіту. У 33 вихованців «Бебі академії» Палацу дітей та молоді сьогодні випускний. Святкові сукні у дівчаток, брючки з кантами у хлопців, квіти, повітряні кульки, цукерки – одним словом усі атрибути справжнього свята. А ще на випускний завітали улюблені казкові герої: допитлива мавпочка та популярні мультиплікаційні герої Посіпаки. Гарно вчилися - гарно розважилися. Позаду у бебіків начання в «академії» - попереду навчання у школі. І воно, переконані в Палаці, буде легким і цікавим...Читати далі»

 • На 10 міжнародному фестивалі декламації і слова «Prednášam, teda som», що нещодавно проходив у місті Кремніца Словацької республіки, учасники театральної лабораторії Палацу дітей та молоді «ВідСутність» та театральної студії «Від ліхтаря» вибороли Золоту, Срібні та Бронзові стрічки. Четверо з п’яти представників театральної спільноти Палацу, що взяли участь у фестивалі, були відзначені журі. Відтак Золоту стрічку у категорії монолог виборола Олена Андрощук (ВідСутність), у категорії поезія їй дісталася бронза. За монолог Срібною стрічкою нагородили Віру Юхимець (ВідСутність) та бронзою...Читати далі»

 • Сьогодні, 26 травня об 19:00 у Палаці дітей та молоді випускний вечір. 97 юнаків та дівчат ще вчора були учнями профільних шкіл і спеціалізованих центрів ПДМу, а сьогодні вони випускники, попереду у яких доросле життя. Піднімаються на нову життєву сходинку і маленькі випускники «Бебі академії». Їх цьогоріч 33. Вже восени вони стануть першачками різних загальноосвітніх шкіл Рівного. І скоріше за все повернуться в ПДМ, щоб продовжити навчання в профільних школах цього позашкільного освітнього закладу. Загалом 130 випускників цьогоріч покинуть стіни Палацу. Сьогодні вони разом з батьками згаду...Читати далі»

 • У Палаці дітей та молоді пройшов форум «Від усвідомленої громадянської позиції до активних практичних дій» Лідерами не народжуються – ними стають. Це чітко усвідомлюють в Палаці дітей та молоді. Саме для того, щоб надихнути і спонукати старшокласників до активної роботи на користь муніципальної громади, в ПДМі організували зустріч з молодими успішними людьми: громадськими активістами та молодими депутатами міської ради. Форум лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх закладів міста Рівне, що пройшов у палаці 20 травня став справжнім майданчиком неформального діалогу між підлітками...Читати далі»

 • 25 травня о 16:00 у виставковій залі Рівненського міського Будинку культури відбудеться відкриття виставки художніх творів випускників та учнів Профільної школи образотворчого мистецтва Палацу дітей та молоді. Це виставка-захист дипломних робіт, які представлені в різних жанрах та техніках: батік, гобилени, кераміка, акварельні та графічні роботи, мереживоплетіння, вишивка та ін. Окрім того виставку прикрасить колекція минулорічних дипломних робіт вихованців школи образотворчого мистецтва ПДМ, які виконані за мотивами творів Марії Примаченко. Виставка триватиме з 25 травня по 5 червня з 12:...Читати далі»

 • З 9 по 18 травня 2016 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді проходив ХХІ традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє. Щоб шляхи стелились рушниками»,

  Cимволом якого став вишитий рушник, що уособлює собою дорогу в життя. Впродовж 10 днів в ПДМ проходили концерти художніх колективів Палацу та багато інших заходів, яких нарахували більше п’ятдесяти. Виручені кошти направили на підтримку талановитих та соціально незахищених випускників Палацу – учасників Марафону. Ними цьогоріч стали: Юлія Чабар (Школа образотворчого мистецтва), Анна Бойко (Школа східних єдинобор...Читати далі»

 • Рівненський міський Палац дітей та молоді Відділ молодіжної політики та органів учнівського самоврядування ММГО «Молодіжна палата Палацу дітей та молоді» Відділ молодіжної політики та ОУС ПДМ здійснює навчання лідерів учнівських громад та реалізує соціальні молодіжні проекти. «Літня школа лідера» - один із проектів, спрямований на створення навчально-практичного середовища для здобуття організаторських, комунікативних, ділових, лідерських навичок старшокласниками у неформальній та дружній атмосфері. Це два тижні тренінгових занять на різну тематику у ПДМ під час літніх канікул 6 – 17 червня...Читати далі»

 • 25-років Зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю «Грація».
  Засновником та організатором секції художньої гімнастики в Рівненській області, а також і в Палаці була Шнайдман Софія Борухівна. Її вихованки приймали участь в усіх масових та дозвіллєвих заходах Палацу. Саме з її легкої руки та за підтримки концертмейстера Ніни Василівни Гордійчук почали народжуватись концертні номери, незабутні «Каравеллі» з широкими стрічками, композиція з вимпелами під увертюру «Дети капитана Гранта» та прекрасна «Заметіль» під музику Вівальді, яку виконувала вихованка секції художньої гімнастики ...Читати далі»

 • У суботу 14 травня, не зважаючи на періодичний рясний дощ, що поливав Рівне і рівнян фольклорно-етнографічне свято «ЕтноКоло ПДМу», що проходило в рамках Благодійного Марафону, відбулося. На майдані біля Палацу вирували справжні народні гуляння в найкращих поліських традиціях. Рівнян розважали відомі фольклорні гурти та хореографічні колективи Рівненщини, в тому числі і ПДМу. Своїми виступами потішили поціновувачів всього народного молодий рівненський гурт «Satelite» та гості зі столиці етногурт «Go-A». Народні майстри навчали своєму ремеслу та презентували власну творчість. Відвідувачі свя...Читати далі»

 • В рамках БМ "З вірою в майбутнє 2016" проходять цікаві вистави театр-студії ПДМ.

  Рекомендовано для перегляду всім, хто має хоч якийсь стосунок до загально-освітньої школи, чиновникам в першу чергу. Вистава «Дев’ятий урок» поставлена за творами вихованців народного молодіжного театру «Від ліхтаря» стала символічною сповіддю сучасного підлітка. Постановка викликала неабиякий резонанс серед мешканців нашого міста. Обов`язкове виконання домашнього завдання, однотипна шкільна форма, по вісім уроків щодня – це лише вершина айсбергу всіх тих проблем, з якими кожного дня зіштовхується суч...Читати далі»

 • 7-річна вихованка Школи художньої гімнастики Палацу дітей та молоді Агафія Титечко посіла І місце у своїй віковій категорії на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Danuba cup», що проходив у Братиславі. Родзинкою змаганьу стала участь в них вихованців чемпіонки світу, олімпійської призерки Анни Безсонової. Загалом у турнірі змагалися 208 гімнасток з 14 країн світу. Серед них четверо вихованців Школи художньої гімнастики ПДМ. Всі вони потрапили у першу десятку. Педагог-тренер Школи художньої гімнастики Олександра Томкович пишається високою перемогою своєї вихованки, оскільки цьому пе...Читати далі»

 • 13 травня о 16.00 в бібліотеці ПДМ відбудеться зустріч учасників літературного об'єднання "Поетарх" з поетесою, секретарем Національної спілки письменників України Лесею Мудрак.

  Афіша >>>>>

  ...Читати далі»
 • На Міжнародному фестивалі-конкурсі танців народів світу «Веселкова Терпсихора», що проходив нещодавно в українській столиці, молодший склад «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Дружба» виборов перше місце у своїй віковій категорії, залишивши позаду колективи Києва, Харкова та Дніпропетровська. Вихованці ПДМу представили на розсуд журі два номери, які давно полюбились рівнянам. Це- «Веселі викрутаси» та «Личаки» у постановці Юлії Полякової. Гала-концерт фестивалю проходив під відкритим небом у центрі столиці під аркою Дружби народів. Під час виступу ПДМівців сталося сер...Читати далі»

 • Благодійний марафон "З вірою в майбутнє" стартував рекламними флеш мобами на центральних площах міста. 3 травня відбувся VI Flashmob ШСХ в якому прийняли участь - 2-3-4-5-6-7-8-9 класи Школи сучасної хореографії Рівненського міського Палацу дітей та молоді та підготовчої групи "Light Dance Company" (балетмейстер-постановник, художній керівник Наталія Сторожук) - 139 виконавців!!! Фоторепортаж від В.Якимчука

  5 травня рівняни долучилися до Етно-флеш-м...Читати далі»

 • Із 22 по 24 квітня 2016 року делегація Парламенту дітей міста Рівне перебували у місті Київ. Парламентарі стали учасниками XV ювілейного Фестивалю юних ігротехніків "Гра скликає друзів. Гостинна Україна", який проходив у Київському Палаці дітей та юнацтва. Ми відвідали ігрові майданчики, що були розташовані у Палаці, а також мали змогу побачити колег юних-ігротехніків з феєричними ігровими програмами на головній сцені КПДЮ. Крім цього, ми мали дружню зустріч із лідерами Київської міської ради старшокласників. Разом із ними ми взяли участь у бізнес-грі вирішення кейсів з місцевого управління...Читати далі»

 • 19 квітня у Палаці дітей та молоді відбулась загальноміська ділова гра «Симуляція проекту від «А » до «Я» це – ділова гра із практичного напрацювання алгоритму створення та реалізації проекту від обмірковування ідеї до творчого та фінансового звітів. У ході гри старшокласники набули практичних навичок створення нових проектів, їх презентації, реалізації, здобули досвід ведення ділової бесіди та переговорів; згуртувались як лідерські команди задля ефективної проектної діяльності в навчальному закладі та місті. Завданням було за допомогою запропонованих умов гри-симуляції «реалізувати» створе...Читати далі»

 • 8 медалей, цілу купу дипломів та багато інших здобутків привезли вихованці Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді з української столиці, де нещодавно проходив чверть-фінал чемпіонату України з гри ГО. Серед 69 учасників змагань, що приїхали з усієї України, майже третина – рівняни. Призові місця дісталися вихованцям ПДМ. Перше місце завоював майстер спорту України міжнародного класу Андрій Кравець, друге - майстер спорту України міжнародного класу Артем Качановський, третє першорозрядник Валерій Крушельницький. Медаль і диплом за кращий результат сер...Читати далі»

 • Адміністрація та учнівсько-педагогічний склад Рівненського ПДМ, депутати Парламенту дітей м. Рівне висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким Івана Ковриги, депутата Парламенту 2012 - 2013 рр. скликання. Нехай земля йому буде пухом. Ми пам'ятаємо та сумуємо!

  ...Читати далі»
 • Вихованки Екологічного центру Тетяна Легка, Софія Маслянчук та Анна Ткачук взяли участь у престижному Всеукраїнському конкурсі екологічних проектів DreamECO, що проходив у Києві 7-8 квітня 2016 року. Конкурс DreamECO проводився втретє і є унікальною науковою виставкою робіт учнів старшої школи (7-11 класи) з усієї України. Вихованки Екологічного центру представляли три проекти у номінації «Екологія і біорізноманіття». Проекти: «Трансформація заплавних лук малої річки Кустинка під впливом синантропних видів», автор - Тетяна Легка; «Морфометричні показники популяції виду Лілія лісова на тери...Читати далі»
 • З 9 години вечора п’ятниці і до 7 години ранку суботи проходитиме тренінг для Ради дублерів Палацу «Загублені в часі». Його суть полягає в тому, щоб створити успішну команду, яка може взаємодіяти між собою в максимально короткий термін, а саме за одну ніч. Ця пора доби була обрана організаторами не випадково. Адже для підклітка провести ніч в Палаці - це вже екстремальна ситуація. А, як відомо, саме в екстремальних ситуаціях команда формується якнайкраще. Сформованою командою діти працюватимуть під час Днів дублера, які буть проходити в ПДМ 20 по 22 квітня. Довідково: Дні дублера проводятьс...Читати далі»

 • Керівник Екологічного центру Рівненськ...Читати далі»

 • З перемогою в Чемпіонаті Європи з гри Го вихованця  Школи інтелектуальних ігор Рівненського ПДМ Валерія Крушельницького офіційно привітав заступник міністра Мінмолодьспорту. 

  Ярослав Войтович надіслав офіційний лис-привітання, в якому називає юного рівненського спортсмена гордістю і славою України, на чию честь піднімається Державний Прапор і лунає Державний Гімн. Чотирнадцятирічний Валерій Крушельницький став срібним призером Юнацького Чемпіонату Європи з гри Го. Змагання проходили в Сербії в невеличкому курортному містечку Паліч на березі однойменного озера. Найсерйозн...Читати далі»

 • Сторінка Фестивалю "Мої знання сьогодні мій капіл-завтра" >>>>>

  Більше інформації та фотографій >>>>>

  18.03.2016 Відбувся ІІ етап Фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва "Мої знання сьогодні - мій капітал завтра!" серед молоді міста. Захід інційовано профільною Школою бізнесу ПДМ за підтримкм наукових та соцальних партнерів. 
  Сьогодні учасники з...Читати далі»

 • В 1996 р. в результаті вдало завершеного наукового експерименту з профільного навчання Школа бізнесу вперше серед ПНЗ України отримала державну ліцензію на право здійснення освітньої діяльності з напрямку «Допрофесійна економічна підготовка». 

  Школа бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді була створена в перші роки незалежності України, а саме в період переходу країни до ринкової економіки. Цей підрозділ ПДМ активно працює над реалізацією напряму економічного навчання, здійснюючи профілізацію молоді, що є одним з головних завдань у вирі...Читати далі»

 • Відео візитка Етнокультурного центру Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

  Етнокультурний центр ...Читати далі»

 • Колектив створено в 1983 році . За цей час  фольклорний  гурт “Веснянка” став одним із провідних  молодіжних колективів не тільки міста , області , а й усієї держави. Сьогодні “Веснянка” – це творча лабораторія, яка займається експедиційно - пошуковою, дослідницькою, видавничою, виконавською діяльністю та реконструкцією поліського автентичного співу і гри на традиційних музичних інструментах. Основною метою та  завданням гурту  є : успадкування дітьми й молоддю традиційних звичаїв, обрядів,  музичного фольклору  та традиційної манери виконання регіону Рівн...Читати далі»

 • Школа інформатики – це одна із форм реалізації програми соціального захисту дітей ї є складовою ланкою допрофесійної освіти Палацу. Тут діти різних вікових категорій мають можливість вивчати основи, спільні для всіх галузей застосування інформаційних технологій, щоб разом з навичками практичної роботи на комп’ютері отримувати необхідну базу знань для подальшого навчання та розуміння інформаційних процесів у сучасному суспільстві, виробництві, техніці та зв’язку.

  Школа інформатики зорієнтована на підготовку своїх випускників для роботи за профільними спеціалізаціями: «Основи алгори...Читати далі»