Клуби та об'єднання

Клуб співаної поезії "ГІТ-АРТ" у Рівненському міському Палаці дітей та молоді з’явився у 1997 році. Його засновником та керівником є Павло Павелко, який поєднав в одному творчому тандемі сучасну та авторську пісню.

Клуб східного танцю "Орхідея" був створений на базі Рівненського міськог ПДМ у 2006 році на базі клубу шанувальників арабського танцю. Засновником, керівником та балетмейстером-постановщиком є Оксана Пінська. 
На базі клубу займаються діти різного віку:
- молодша група віком від 5 до 10 років;
- середня - від 10 до 13 років;
- старша - від 14 до 17...

Клуб авторської пісні "Музика мрій" створений в Палаці дітей та молоді в 2003 році.
Учасниками клубу можуть стати всі, хто любить гітару, сучасну авторську та естрадну пісню, всі, кому подобаються латиноамериканські ритми, всі, хто не тільки хочуть слухати, а й хочуть відтворити на струнах чарівний світ музики блюзу, джазу чи романсу.
Для того, щоб прийти й...

У 2013 році Літературне об'єднання "Поетарх" відсвяткувало 30 років.

Започаткований у вересні 1983 року як клуб шанувальників поезії, „Поетарх” став своєрідним осередком творчого спілкування всіх, кому не байдуже Слово. 
...

Кінно-спортивний клуб (КСК) створився на базі Центру допрофесійної і початкової професійної підготовки дітей та молоді та на базі Клеванського мисливського господарства. 
КСК є однією з форм виховання дітей та молоді. Спрямовується підготовку та виховання спортсменів у галузі кінного спорту, розвитку професійних інтересів, знань, умінь, навичок.
Основною метою діяльності КСК є...