Дирекція ПДМ

Кадровий склад закладу. Педагогічний моніторинг. Дирекція

Положення про преміювання членів трудового колективу ПДМ >>>>>

Положення про грошову винагороду >>>>>

Педагогічний моніторинг

Педагогічний колектив Рівненського міського Палацу дітей та молоді  - реформатор позашкільної освіти в Україні. Це сплав професійності і креативу, молодості і досвіду, творчої фантазії. З дітьми працює понад 150 педагогічних працівників, серед яких:

Знак «Відмінника освіти України»  

34

Заслужений працівник освіти                                                                     

1

Заслужений працівник культури України                                              

1

Заслужений тренер України                                                                        

4

Заслужений працівник фізичної культури і спорту                               

1

Нагороджені Почесною грамотою МОНУ                                                

12

Нагороджені Почесною грамотою Кабінету Міністрів України          

2

Нагороджені  Нагрудним знаком «Софія Русова»                                  

4

Почесний громадянин міста Рівного                                                         

2

Відзнака «За заслуги перед містом І ступеня»                                          

1

Відзнаки «Заслуги перед містом ІІ ступеня»                                              

2

Керівник гуртка-методист                                                                          

11

Спеціаліст вищої категорії                                                                         

14

Спеціаліст І категорії                                                                                   

9

Спеціаліст ІІ категорії                          

6
   

ДИРЕКЦІЯ

Первушевська Ірина Олександрівна

директор, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України
Почесний громадянин міста Рівного

Щербакова Лариса Павлівна

заступник директора з навчально-виховної роботи, Відмінник освіти Українинагороджена нагрудним знаком «Софія Руссова»

Кушева Наталія Олександрівна

заступник директора з навчально-методичної роботи,
Відмінник освіти України, нагороджена нагрудним знаком «Софія Руссова»

Сорокін Юрій Юрійович  

заступник директора з організації дозвілля та концертної діяльності

Скупський Анатолій Дмитрович

заступник директора адміністративно-господарської частини

Сологубова Оксана Миколаївна

головний бухгалтер

Ковальчук Віктор Павлович 

методист з національно-патріотичного виховання, Відмінник освіти України, Заслужений працівник культури

Рискова Варвара Георгіївна  

методист з екологічної освіти та виховання, Відмінник освіти України

Промська Ольга Леонідівна  

методист з інноваційних технологій позашкільної освіти

Аілінчій Ганна Габріелівна 

методист з медіа-освіти

Літковець Наталія Вікторівна      

завідувач відділом інформаційних технологій

Нестерук-Володимирець Ольга Володимирівна    

практичний психолог

Ющук Марія Валентинівна

завідувач бібліотекою

Гордійчук Олена Олександрівна      

культорганізатор, Відмінник освіти України

Шуманський-Банацький Андрій Миколайович                

 культорганізатор

Дмитрієва Каріна Павлівна

керівник профільної Школи образотворчого мистецтва, Відмінник освіти України

Сторожук Наталія Геннадіївна     

керівник профільної Школи сучасної хореографії, Відмінник освіти України

Матяшок Ірина Василівна     

керівник профільної Школи народного танцю, Відмінник освіти України

Романкевич Ірина Валеріївна 

керівник профільної Школи спортивного танцю, Відмінник освіти України

Любчик Людмила Олександрівна     

керівник профільної Школи бізнесу

Наумчук Марія Борисівна     

керівник профільної Школи інформатики

Томкович Олександра Володимирівна    

 керівник спортивної Школи художньої гімнастики

Назаренко Вікторія Василівна    

керівник спортивної Школи східних єдиноборств

Качановський Володимир Олександрович      

керівник спортивної Школи інтелектуальних видів спорту, Заслужений тренер України

Чибор Людмила Григорівна  

керівник Музичної студії, Відмінник освіти України

Куроченко Ірина Іванівна

керівник спеціалізованого екологічного центру,  Відмінник освіти України
Ковальчук Віктор Павлович

керівник спеціалізованого етнокультурного центру, Відмінник освіти України

Шаркова Руслана Арсентіївна    

керівник спеціалізованого центру гуманітарної освіти, завідувач відділом молодіжної політики та  органів учнів, самоврядування

Бойчук Ірина Василівна  

художній керівник «Зразкового художнього колективу» ансамблю естрадної пісні «Вітамін», Відмінник освіти України

Горбукова Тетяна Іванівна          

художній керівник «Народного художнього колективу» літературного  об’єднання «Поетарх», Відмінник освіти України

Дзюбенко Наталія Миколаївна 

художній керівник  «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Дружба», Відмінник освіти України

Куценко Людмила Генріховна      

художній керівник «Зразкового художнього колективу» ансамблю спортивного танцю  «Ритм», Відмінник освіти України

Молодцова Лілія Петрівна  

 художній керівник «Зразкового художнього колективу» фольклорного гурту «Весняночка»

Нікітіна Галина Пантелеймонівна   

художній керівник «Зразкового художнього колективу» театр-студії «Маленький принц»

Паскар Юрій Тимофійович     

 художній керівник «Зразкового художнього колективу театральної лабораторії «ВідСутність»

Павлючук Наталія Миколаївна      

 художній керівник «Зразкового художнього колективу» дитячого хору «Віват, музико!»

Пінська Оксана Вікторівна

художній керівник «Зразкового художнього колективу» ансамблю східного танцю «Орхідея»

Скрипник Юрій Костянтинович  

художній керівник «Народного художнього колективу» камерного оркестру «Perpetum mobile», Відмінник освіти України

Сливчук Ірина Остапівна  

художній керівник «Народного художнього колективу» фольклорного гурту «Веснянка»

Студінська Валерія Валеріївна   

 художній керівник «Народного художнього колективу» камерного хору «Ave Maria»

Безсалов Валерій Олександрович 

художній керівник «Народного художнього колективу» вокально-інструментального ансамблю «Меридіан»

Вишневський Артем Миколайович 

художній керівник «Народного художнього колективу» молодіжного театру «ВідЛіхтаря»

Манелюк Вадим Дмитрович 

художній керівник «Зразкового художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «Лайт»

Сторожук Наталія Генадіївна  

художній керівник «Народного художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «Л.Д.К.», Відмінник освіти України

Опанасюк Марина Вікторівна   

 художній керівник «Зразкового художнього колективу» ансамблю естрадного танцю «Грація»