Експансія дієвого партнерства. Бекраунд і перспективи

Рівненський міський Палац дітей та молоді проводить on-line круглі столи, дискусійні платформи, проблемні панелі «Експансія дієвого партнерства. Бекграунд і перспективи» 09 -12 лютого 2021 року об 1100

  • 09 лютого Екологічний круглий стіл: «Адаптація міста до зміни клімату»;
  • 10 лютого Круглий стіл з питань молодіжної політики: «Молодь в нових реаліях»;
  • 11 лютого Круглий стіл з питань організації мистецької діяльності ЗПО: «Від творчих компетентностей – до творчих колаборацій»;
  • 12 лютого Всеукраїнський круглий стіл з позашкільної освіти: «Позашкільна освіта в контексті викликів та економічної рецесії».

Метою проведення круглих столів є визначення стратегічних напрямів позашкільної освіти в умовах децентралізації і розвитку територіальних  громад, вплив на оновлення змісту позашкілля. Ознайомлення громадськості з практичним досвідом діяльності Рівненського ПДМ як резонатора молодіжних активностей та екологічної освіти, стратегічного партнера місцевої влади в реаліях молодіжних інновацій і реформатора позашкілля України.

Круглі столи відбуватимуться за підтримки Міжнародної асоціації позашкільної освіти, із залученням експертів з молодіжної політики, освіти, культури і представників муніципальної влади.

Запрошуємо Вас взяти участь в Всеукраїнському on-line круглому столі з позашкільної освіти: «Позашкільна освіта в контексті викликів та економічної рецесії» 12 лютого 2021 року об 1100.