Клуб східного танцю "Орхідея"

Клуб східного танцю «Орхідея» є клубним підрозділом центру дозвілля Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

Сайт Клуб східного танцю "Орхідея" Фотогалерея

Клуб східного танцю "Орхідея" був створений на базі Рівненського міськог ПДМ у 2006 році на базі клубу шанувальників арабського танцю. Засновником, керівником та балетмейстером-постановщиком є Оксана Пінська. 
На базі клубу займаються діти різного віку:
- молодша група віком від 5 до 10 років;
- середня - від 10 до 13 років;
- старша - від 14 до 17 років.

Напрямки діяльності клубу східного танцю: - концертно-масова діяльність, соціальна практика вихованок клубу; - змагальна діяльність на турнірах різного рівня: від клубних до Кубків та Чемпіонатів України, міжнародних; - виховання майбутніх тренерів та професійних суддів за умови опанування профільних компетенцій в області хореографії та змагальної діяльності; - участь у майстер-класах, практичних семінарах з belly dance та інших хореографічних напрямків у провідних спеціалістів та педагогів даних напрямків; - проведення змагань та концертно-масової діяльності на базі клубу та Палацу дітей та молоді за правилами Української федерації сучасного танцю (УФСТ).

Клуб є засновником та організатором відкритих регіональних змагань з беллі данс «Захаріт» та міжнародного фестивалю «Орхідея скликає друзів», який відбувся в серпні 2009 року. Колектив активно вивчає та розвиває беллі денс як напрямок сучасної хореографії та сценічної культури, веде активну пропаганду цього виду мистецтва в стінах та поза межами Рівненського міського палацу дітей та молоді, залучаючи творчу молодь до активного та здорового способу життя.

Художній керівник - Оксана Пінська, педагог-хореограф та балетмейстер-постановщик по народно-сценічному танцю, професійний суддя Української Федерації Сучасного танцю (УФСЕ) зі східного танцю.

Більше інформації про Клуб східного танцю "Орхідея" >>>>>

Контакти: тел. +380 066 514 91 94