"Народний художній колектив" ансамбль народного танцю "Дружба"

Опубліковано admin Чтв, 03/10/2016 - 16:56

Відео візитка колективу >>>>>

"Народний художній колектив"  ансамбль народного танцю "Дружба" Рівненського міського Палацу дітей та молоді створений у 1979 році.  В 1990 р. йому присвоєно звання "Зразковий".   В січні 2012 року ансамблю присвоєно почесне звання «Народний художній колектив». 

Художній керівник ансамблю "Дружба" - Відміник освіти України Дзюбенко Наталія Миколаївна. 

Репертуар ансамблю складають оригінальні постановки, створені на основі лексики Волинського Полісся, інших регіонів України, а також танці народів світу. 

Ансамбль "Дружба" є неодноразовий володарем гран-прі, дипломант та переможець Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів, конкурсів.

Ансамбль "Дружба" з 1991 року є складовою частиною Школи народного танцю Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Школа народного танцю створена з метою надання допрофесійної підготовки фахівців хореографічного мистецтва. 

Ансамбль налічує чотири концертні склади які об’єднують близько 200 учасників віком від 6 до 20 років. Кожний склад має окремий концертний репертуар, який вирізняється лексичним наповнення хореографічних творів та рівнем складності технічної майстерності виконавців. 

Ансамбль є засновником та організатором творчої акції Міжнародного рівня «Фестини «Дружби». Палац дітей та молоді та ансамбль народного танцю "Дружба" є організаторами фольклорного свята "ЕТНО-КОЛО" яке відбувається в рамках Благодійного марафону "З вірою в майбутнє".

Педагоги-постановники ансамблю :
Наталія Віюк - педагог балетмейстер,  Відмінник освіти України
Юлія Полякова - педагог балетмейстер 
Олексій Левашов- педагог балетмейстер, Заслужений артист України
Олена Левашова - педагог балетмейстер 
Остап Дзюбенко - педагог-репетитор
Наталія Дзюбенко - Відмінник освіти України