"Народний художній колектив" камерний оркестр "PERPETUM MOBILE"

Опубліковано admin Птн, 12/23/2016 - 11:43

"Народний художній колектив" камерний оркестр "PERPETUM MOBILE" був створений у 1999 році за ініціативи дирекції ПДМ та викладача Рівненського музичного училища РДГУ Ю. Скрипника з метою популяризації найкращих зразків світової музичної спадщини, як серед молоді ПДМ, так і міста.

Керує камерним оркестром випускник диригентського факультету Львівської державної консерваторії ім.. М.В.Лисенка, викладач Рівненського музичного училища РДГУ – Юрій Скрипник.

Камерний оркестр - це сплав високого професіоналізму і молодості, таланту і ініціативності, досвіду та юнацької безпосередності.

До складу колективу входять учні та витпускники музичної школи ПДМ, творча студенська молодь, яка тільки починає сходження до вершин професійної майстерності, маститі музиканти, які досягли високого професійного рівня. За нетривалий час існування камерний оркестр ПДМ завоював симпатії і повагу слухачів. 

Репертуар колективу дуже різноманітний і включає в себе, як високо інтелектуальні твори композиторів-класиків Гендель Concerto grosso F-due, Пихль Концерт для контрабаса і камерного оркестру, Хофмейстер Концерт для альта з оркестром, Гайди Концерт для фортепіано F-due, Концерт для валторни D-due, Бах "Арія", Чайковський "Осіння пісня", так і музику розважального характеру: Крейслер "Маленький віденський марш", "Муки кохання", Штраус "Кайзер вальс", полька "Трік-трак", полька "Анна", Бізе-Щедрін "Болеро", "Тореро", Афанасьєв "Ноктюрн", Полторацький "Сувенір", Адерсон "Дрібничка" і т.д. 

Камерний оркестр тісно співпрацює з іншими колективами ПДМ. Творчі проекти об'єднують його із "Зразковим художнім колективом" хором "ВІВАТ МУЗИКО", "Народним художнім колективом" хореографічним ансамблем "Дружба", Зразковим художнім колективом ансамблем естрадної пісні "Меридіан",  "Народним художнім колективом" хором "AVE MARIA". Для виконавського почерку колективу характерні точна ритмічна організованість, віртуозність, емоційність, оптимізм і гумор. Камерний оркестр активний учасник творчих заходів ПДМ. 

Неодноразово колектив виступав з концертами в музичних школах міста, музичному училищі, театрі.

Фоторепортаж >>>>>