Народний камерний оркестр

Опубліковано admin Чтв, 03/10/2016 - 15:32

Камерний оркестр ПДМ був створений у 1999 році з метою популяризації найкращих зразків світової музичної спадщини, як серед молоді ПДМ, так і міста. Камерний оркестр-це сплав високого професіоналізму і молодості, таланту і ініціативності. 

До складу колективу входять як маститі музиканти, так і творча студентська молодь, яка починає свій шлях до вершин музичного Олімпу. За нетривалий час існування камерний оркестр ПДМ завоював симпатії і повагу слухачів. 

Репертуар колективу дуже різноманітний і включає в себе, як високо інтелектуальні твори композиторів-класиків Гендель Concerto grosso F-due, Пихль Концерт для контрабаса і камерного оркестру, Хофмейстер Концерт для альта з оркестром, Гайди Концерт для фортепіано F-due, Концерт для валторни D-due, Бах "Арія", Чайковський "Осіння пісня", так і музику розважального характеру: Крейслер "Маленький віденський марш", "Муки кохання", Штраус "Кайзер вальс", полька "Трік-трак", полька "Анна", Бізе-Щедрін "Болеро", "Тореро", Афанасьєв "Ноктюрн", Полторацький "Сувенір", Адерсон "Дрібничка" і т.д. 

Камерний оркестр тісно співпрацює з іншими колективами ПДМ. Творчі проекти об'єднують його з хором ПДМ, танцювальним ансамблем "Дружба", ансамблем "Меридіан". Для виконавського почерку колективу характерні точна ритмічна організованість, віртуозність, емоційність, оптимізм і гумор. Камерний оркестр активний учасник творчих заходів ПДМ. 

Неодноразово колектив виступав з концертами в музичних школах міста, музичному училищі, театрі.

Керує камерним оркестром випускник диригентського факультету Львівської державної консерваторії ім. М.В.Лисенка, викладач Рівненського музичного училища РДГУ - Юрій Скрипник.