Науково-методична література

Від профільного навчання - до профільної освіти. Стратегія локальних змін позашкільного навчального закладу нового типу.
 /за редакцією Первушевської І.О./: науково-методичний посібник. – Рівне: ПДМ, 2010. – 300 с.

В науково-методичному посібнику на основі педагогічних досліджень, експериментів та моніторингу досвіду авторської інноваційної моделі освітньо-виховної системи Рівненського міського Палацу дітей та молоді розкриваються нові підходи та технології позашкільного педагогічного процесу у здійсненні профільного навчання, висвітлюються проблеми науково-методичного та організаційно-педагогічного його забезпечення. Розрахований на педагогічних працівників позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів; студентів вищих педагогічних закладів освіти різних рівнів акредитації. 

Пройшло майже 10 років з виходу першого науково-методичного посібника "Нові технології позашкільної освіти і виховання" (з досвіду роботи ПДМ м. Рівне; Київ, 2000 р.). Саме 10 років тому, в 2000-му році, на всю Україну ми задекларували щодо зміни парадигми позашкільної освіти. Це був впевнений крок по створенню авторської інноваційної моделі освітньо-виховної системи. Майже 20 років ми переконуємось, що наш вибір домінуючого профільного навчання, на кожному ступені якого формуються відповідні життєві, соціальні та базові компетенції, розвивається творча особистість, - правильний і ефективний. Сьогодні ми послідовно і прагматично користуємось власними напрацюваннями, в основі яких експерименти, дослідження, стабільні моніторинги, апробації і результати на користь авторської ідеї. 
Читати далі >>>>>

 

 Видання Екологічного центру Навчально-методичний посібник "Технології екологічної освіти та виховання в позашкільному закладі"  >>>>>