Педагоги Палацу дітей та молоді стали призерами XVII Обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

Педагогічні працівники Палацу дітей те молоді традиційно беруть участь у професійних конкурсах.
Не став винятком і І тур XVII Обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, що відбувався 05-12 лютого у ЗОШ №27.

На конкурс-ярмарок були представлені навчально-методичні матеріали педагогів спеціалізованого екологічного центру в номінаціях «Методична робота з педагогічними кадрами», «Виховна робота» і «Позашкільна освіта»; профільної школи образотворчого мистецтва, спортивної школи інтелектуальних видів спорту, «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Дружба» і «Зразкового художнього колективу» театральної лабораторії «ВідСутність» в номінації «Позашкільна освіта».

ПДМ здобув нагороди в номінації «Позашкільна освіта»:

  • Методична розробка «Впровадження інклюзивного підходу в театральному освітньому профілі Рівненського ПДМ» (автор: Паскар Ю.Т) І місце;
  • Екологічні ігри «Земельна стратегія», «Рух до сталого розвитку», «Ось моє село», «Острів «Журавлиний», «Парні картки»: серії «Метелики Рівненської області», «Звірі Рівненської області», «Птахи Рівненської області» (автори: Куроченко І.І., Рискова В.Г.) – І місце;
  • Навчально-методичний комплекс «Методика вивчення основ гри Го» (автор: Качановський В.О.)ІІІ місце.

В номінації також були представлені методичні розробки «Виховання творчої особистості засобами графічного мистецтва» (автор: Михайлова Н.К.) та «Використання інноваційних технологій навчання на заняттях профільної школи народного танцю» (автори: Дзюбенко Н.М., Майборода А.О.).

Вперше в номінації «Управління освітою» науково-популярне видання «Легітимне позашкілля. Історія альтернативи» (авторський колектив ПДМ під заг. ред. Первушевської І.О.) І місце. 

В номінації «Виховна робота» збірка сценаріїв виховних масових заходів до екологічних дат «Екологічний експрес» (автори: Куроченко І.І., Рискова В.Г.) І місце.

В номінації «Методична робота з педагогічними кадрами» семінар-практикум  «Освіта для змін: впровадження освіти для сталого розвитку в шкільне середовище» (автори: Куроченко І.І., Рискова В.Г.) ІІІ місце.

Колектив Палацу дітей та молоді приєднується до привітань, та бажає подальших успіхів на всеукраїнському та міжнародному рівні!