25-років Зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю «Грація»

25-років Зразкового ансамблю естрадно-спортивного танцю «Грація».
Засновником та організатором секції художньої гімнастики в Рівненській області, а також і в Палаці була Шнайдман Софія Борухівна. Її вихованки приймали участь в усіх масових та дозвіллєвих заходах Палацу. Саме з її легкої руки та за підтримки концертмейстера Ніни Василівни Гордійчук почали народжуватись концертні номери, незабутні «Каравеллі» з широкими стрічками, композиція з вимпелами під увертюру «Дети капитана Гранта» та прекрасна «Заметіль» під музику Вівальді, яку виконувала вихованка секції художньої гімнастики Шельчук Наталія, а нині кандидат наук з фізичного виховання та спорту, викладач НУВГП та керівник школи художньої гімнастики ПДМ. В 1999 році вона приходить працювати в Палац і стає ініціатором створення Школи художньої гімнастики і у 1991році ансамблю естрадно- спортивного танцю «Грація». Який захистив Звання «Зразковий» у 1997 році.
Керували ансамблем в різні роки Наталія Сінькова, Марина Болба, Олександра Томкович випускниці Палацу дітей та молоді, вихованки Наталіїї Олексадрівни.
Сьогодні «Грація» - це синтез рухів, яскравих та оригінальних номерів з елементами технічної майстерності художньої гімнастики.