Чемпіонат України з Ґо виграв вихованенць ПДМ Валерій Крушельницький

Чемпіонат України з Ґо серед юнаків та дівчат до 16 років 2016, що проходив цими вихідними в Рівному тільки підтвердив високий рівень спортивної майстерності вихованців Школи інтелектуальних видів спорту Палацу дітей та молоді. Відтак, Валерій Крушельницький посів перше місце у фіналі змагань, Максиму Бережняку дісталося третє місце.
Також визначились члени збірної команди України на 2017 рік у віковій категорії до 16 років: Валерій Крушельницький, Дмитро Русановський (Київ) та Максим Бережняк. За результатами змагань окрім основних призерів було проведено нагородження трьох кращих результатів у віковій категорії до 12 років. Такі нагороди отримали: Всеволод Овсієнко (Київ) - 1 місце, Поліна Крушельницька - 2 місце, Богдан Ковальчук - 3 місце.
Сертифікат за 6 виграних партій отримав лише чемпіон - Валерій Крушельницький.
Сертифікати за 5 виграних партій отримали: Данило Пасічник та Володимир Войно.
Сертифікати за 4 виграні партії отримали: Максим Бережняк, Ілона Реділа, Андрій Кавун, Мар'ян Кушнір, Богдан Ковальчук, Максим Стасюк та Дмитро Кавун.
Крім того, організатори потішили і володара "першого місця" (з "хвоста") Єгора Войтко. Він отримав сертифікат для моральної підтримки (сертифікат за волю до перемоги).