Міжнародна зустріч набирає обертів

Насичений подіям другий день для тренерів - викладачів CEMEA ( Міжнародний Навчальний центр методів активної освіти) розпочався із офіційного прийому у Мерії міста,на якій іноземні гості Палацу познайомились із представниками влади Рівного, та поспілкувались про важливу роль молоді у формуванні сучасного світового суспільства.Згодом делегація зустрілась із ЗМІ Рівного на брифінгу, що став конструктивним діалогом між журналістами та партнерами з Франції та Італії.

 Робота в групах з дітьми та молоддю ПДМ відбувалась у розважальній формі, ігри, пісні французькою, а згодом і конструктивний діалог з викладачами CEMEA.

 

На завершення другого дня делегація переглянула  виставу французького драматурга  Жана Жене «Служниці»  у  виконанні  «Зразкового художнього колективу» Театральної Лабораторії  «ВідСутність» ПДМ.

 

Нагадаємо що з 23 по 25 січня в Рівненському міському Палаці дітей та молоді відбувається серія тренінгів, майстер-класів та круглих столів з учнівсько-педагогічним колективом Палацу.
Тема міжнародної зустрічі: «Роль молоді у подальшій демократизації суспільства та житті регіону»
Склад делегації : 
Жоель Борде – психо-соціолог , дослідник, вчений член CEMEA (Париж,Франція);
Гюлен Мороу – педагог, громадській помічник в органах місцевого самоврядування, працювала директором у превентивному соціальному закладі ( Париж, Франція);
Клаудіо Тозі – викладач, керівник CEMEA Італії (Рим,Італія);
Ольга Монтойя – спеціаліст у театральній педагогіці, акторка (проживає у Парижі, громадянка Колумбії).