Обличчя успіху Палацу

"Успіх буває різним. Особисто себе я вважаю успішною лише тоді, коли  роблю щось і знаю, що це правильно!" На цьому наголошує рівненська соул-виконавиця Юлія Тимочко, яка днями проведе свій майстер-клас з джазового вокалу у Рівненському ПДМі.

  Вперше Юлія відкрила для себе Witney Huston і її безсмертний сингл "Will always love you", відпочиваючи у таборі, коли їй було дев'ять років. А вже у тринадцять в колі друзів її попросили виконати пісню цієї видатної співачки, адже голос був дуже схожим з оригіналом і їй дійсно це вдавалося. Від тоді  Юлія Тимочко почала направляти усі свої вподобання в афроамериканське русло.

 "Розпівки - це не мій каньок, хоча знаю їх не мало і час від часу використовую їх", - зізнається співачка.

До свого стилю, манери й техніки вона йшла саме методом безкінечної практики, трішки черпала інформацію у того чи іншого спеціаліста з вокалу, вивчала таких виконавців як Уітні, Патті Лабел, Джейн Монхайт, Селін Діон, Мерая Кері та інших.

Переконана, що  справжній успіх ще попереду...

- Я вірю в це! - наголошує співачка.

Отож, всіх поціновувачів незвичайного голосу рівненської соул-виконавиці Юлії Тимочко запрошуємо на її майстер-клас "Вокально-джазовий саунд у сучасній музиці", який відбудеться 22 березня о 14.00 у рівненському ПДМі.

 Вихованка Школи професійної журналістики ПДМ

Поліна Мінькова