Новини вересень

Вихованці Етнокультурного центру  Рівненського Палацу дітей та молоді серед переможців фінальних конкурсів ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики "Червона рута-2019" в м.Чернівці:

- лауреат І премії в номінації "Гуртовий спів" - молодіжний фольклорний гурт ВЕСНЯНКА;
- лауреат І премії в номінації "Обрядовий фольклор" - дитячий фольклорний гурт ВЕСНЯНОЧКА;
- лауреат І премії в номінації "Інструментальна музика" інструментальна капела СІЛЬСЬКА МУЗИКА;
- лауреат І премії в номінації "Сольний та гуртовий спів" - Квінтет Етнокультурного центру у складі: Андріани ПЛУГАТАРЕНКО, Уми ТИМЧАЮК, Ольги СЛІВІНСЬКОЇ, Марії НЕМЕШ та Марини КУШНІР;
- лауреат ІІ премії в номінації "Сольний спів" - Уму ТИМЧАЮК;
- лауреат ІІІ премії в номінації "Сольний спів" - Андріану ПЛУГАТАРЕНКО;
-лауреат ІІІ премії в номінації "Сольний та гуртовий спів" - дует Етнокультурного центру у складі: Софії КРИВКО та Марії ГОНЧАРОВОЇ;
Дипломанти фестивалю - Іванну ПЛИСЮК та Ольгу СЛІВІНСЬКУ.

Вітаємо всіх учасників конкурсних переглядів та керівників з успіхом на Червоній руті-2019!

Шануй традиції - твори майбутнє!!!

Екологічний центр ПДМ  вирушив до Києва на Міжнародний марш за клімат у рамках #GlobalClimateStrake!!!  Стали учасниками наймасовішого в історії Маршу проти кліматичної кризи в усіх державах..

Ініціатори Маршу вже опублікували ряд вимог до нового Уряду та президента:

  • 100 % відновлюваної енергії. Заявити про національний курс переходу на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та поступово досягати його до 2050 року.
  • Сказати НІ викопному паливу! Відмовитись від будівництва нових електростанцій на викопному паливі і визначити шлях до повної декарбонізації економіки України.
  • Енергоефективність - пріоритет №1! Повною мірою використати потенціал енергозбереження в усіх секторах.
  • Припинити дотувати з державного бюджету промислове тваринництво, яке є одним з головних джерел викидів парникових газів.
  • Зеленому місту - зелений транспорт! Розвивати громадський електротранспорт та велоінфраструктуру у містах.
  • Сказати “Ні” одноразовому пластику! Заборонити використання, імпорт та виробництво одноразового посуду, пакетів.

Міжнародніий Марш пройшов  у всіх країнах світу, Він приурочений до спеціального саміту ООН із питань клімату, що відбудеться 23 вересня у Нью-Йорку. На ньому лідери з понад сотні країн зберуться аби продемонструвати конкретні плани по збільшенню їх національних внесків у Паризьку кліматичну Угоду. Держави мають реалізувати ціль по скороченню обсягу викидів СО2 на 45% до 2030 року та досягти нульових викидів парникових газів у 2050-му. Все це аби протидіяти глобальному потеплінню, що спричиняє руйнівні погодні катаклізми у світі. Саміт також відвідають учасники з України у та ініціаторка міжнародних страйків за клімат, швецька школярка Грета Тунберг.

Молодіжний ансамбль VIVAT MUSICA ПДМ повернувся з Міжнародного хорового фестивалю EUROTREFF-2019, що відбувся 11-16.09 в м.Вольфенбюттель, Нижня Саксонія, Німеччина. Колектив був єдиним представником України, серед 22 колективів з 13 країн. Насичена фестивальна програма, 10 майстер-класів з талановитою диригенткою зі Швеції - Сесілією Мартін-Льоф, 4 концерти і маса нових вражень та чудової хорової музики, а також нові запрошення до співпраці!

Школа інтелектуальних видів спорту ПДМ обживається на новому місці дислокації , проведено ряд занять на плановій основі, проведено перший турнір вихідного дня, і нарешті у ці вихідні (21-22.09.2019) проведено перші офіційні змагання: Кубок Рівного з Ґо 2019...

Переможці змагань отримали дипломи і медалі від міського управління молоді та спорту, приз від нашої школи (кубок) та нагороди від батьківського комітету.

Володарем кубку став Ярослав Малко, який крім кубку отримав відповідну медаль і диплом за перше місце, диплом за кращий результат серед учасників до 20 років, сертифікат за виграні 6 партій з 6-ти, грошові призи від батьківського комітету та солодкий приз. Друге і третє місця здобули відповідно Олеся Малко та Віталій Пелех. Вони отримали дипломи і медалі відповідного номіналу, грошові призи та солодкі призи. Олеся, крім того, отримала диплом за кращий результат серед жінок і диплом за кращий результат серед учасників до 12 років, та сертифікат за виграні п'ять партій із шести. Віталій також, крім диплому і медалі за призове місце, отримав диплом за кращий результат серед учасників до 16 років та сертифікат за чотири виграні партії з шести. таким чином виникла унікальна ситуація, коли три призери були представниками трьох різних вікових категорій (до 12, до 16 та до 20 років)...

Фотогалерея  Кубку Рівного з Ґо >>>>>

Сертифікат за п'ять виграних партій з шести і грошовий приз отримав також Курелюк Михайло, а сертифікати за чотири виграні партії з шести і відповідні грошові призи отримали Файфура Орест і Дороніна Марина.

Усі учасники змагань отримали солодкі призи та величезний турнірний досвід.

Молодіжна палата Палацу дітей та молоді черговий раз реалізує програму «Загублені у часі. 2.0».

21 – 22 вересня 2019 за підтримки Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Рівненського виконавчого комітету, старшокласники-депутати Парламенту дітей м.Рівне вирушили до КП ДСОК «Електронік-Рівне» . Дводенний активний тренінг розпочався із вправ на командотворення та командну взаємодію на свіжому повітрі серед лісу. Перший день завершився біля лідерської ватри, де молодь разом з педагогами смажили сосиски, маршмелоу, спілкувалися та співали.
Ранок наступного дня розпочався із руханки. Об’єднавши лідерів в три команди вирушили на «головну вправу» – «Поводир» та на «Мотузковий курс»), який готували та проводили у формі квесту партнери ГО «ФМІ КРИЛА». Завдяки досвідченим інструкторам та надійному спорядженню команди впевнено долали маршрут.
За час реалізації програми, підлітки, котрі були практично не знайомі між собою, по-справжньому здружилися, навчилися взаємодіяти злагоджено та швидко. Навчилися не симулювати, не «халявити», - одним словом, працювати як єдиний організм. Оскільки проходження завдання на точках «Мотузкового курсу» передбачає командну роботу, повну взаємодію та взаємодопомогу та довіру до партнера на важких відрізках маршруту.
Ми дякуємо колективу КП ДСОК «Електронік-Рівне» за теплий прийом, максимальний комфорт та смачну їжу. Програма поєднує в собі відпочинок на природі в зоні комфорту екстрім під контролем досвідчених інструкторів, драйв молодіжних посиденьок біля ватри, комунікативну платформу для здобуття нових знань та навичок ,має великі шанси користуватися популярністю і в майбутньому.

>