Про ШОМ

Профільна Школа образотворчого мистецтва ПДМ – освітня структура, яка готує дітей до свідомого вибору професії в галузі образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, архітектури, дизайну.
Як відділ, Школа існує з перших днів життя Палацу. Окремою структурою Школа образотворчого мистецтва стала в 1995 році. Педагогічний колектив – досвідчені педагоги, професійні митці, серед яких члени Спілки художників України, викладачі вищих навчальних закладів, відмінники освіти України. 

Невід'ємною складовою профільної Школи образотворчого мистецтва є майстерні для дітей різних вікових категорій, що не навчаються в Школі, але опановують вузькі спеціалізації. Участь у виставках, благодійних аукціонах, проведення показів моделей, експонування виконаних власноруч творів – це стимул до творчої діяльності учнів майстерень Поліського побуту (художня вишивка, соломоплетіння, мереживоплетіння, художня обробка деревини) та творчих майстерень (художній текстиль: ткацтво, батік; художня кераміка). ШОМ - має три складові під структури: ШКОЛА, СТУДІЯ, МАЙСТЕРНІ, ступеневу структуру, яка передбачає наступність, перспективність, та профорієнтаційність навчально-виховного процесу.