Профільна Школа спортивного танцю

Профільна Школа спортивного танцю бере свій початок з підрозділу бального танцю школи української народної культури Палацу, і була створена 1992 році. 

Школа має 5 ступенів трьох рівневого навчання з 9 річним терміном освіти в ній. 

До складу школи входять навчальні групи, студії з однорічним циклом навчання різновікових дітей (8-13 років) та Зразковий ансамбль спортивного танцю «Ритм», який складається із кращих танцювальних пар різних вікових категорій і займається концертною діяльністю. 

Учні Школи беруть участь у конкурсних змаганнях регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнях, де мають можливість отримати відповідний рейтинг індивідуальної пари в порівнянні з іншими парами свого віку. Після завершення навчання наші вихованці мають перевагу перед учнями інших клубів та гуртків міста - гарантія подальшого працевлаштування, пільговий вступ до окремих вищих навчальних закладів міста та регіону.

Мета - виховання молодого покоління, соціально адаптованого до умов сьогодення, надання учням широких теоретичних знань та практичних навичок із використанням передового педагогічного досвіду, створення необхідних умов для опанування програмним матеріалом, формування та вдосконалення танцювальних знань шляхом музично-пластичного, художньо-естетичного та фізичного виховання з наданням допрофесійної та професійної освіти. 

Основними принципами діяльності школи є безперервність - розвиток особистості на всіх етапах життєдіяльності, послідовність - врахування вікових особливостей та індивідуальних природних здібностей кожної дитини. 

Школа спортивного танцю складається з 8-ми навчальних класів, студії спортивного танцю та ансамблю. Навчання в школі розраховано на 9 років і складається з 5-ти ступенів. Це передбачає наступність, перспективність навчально-виховного процесу, надає вихованцям рівні можливості для творчого розвитку та самовизначення. На відміну від гурткової роботи, учні отримують поглиблені знання в галузі танцювально-спортивної хореографії. 

Структурним підрозділом школи є студія спортивного танцю з однорічним курсом навчання та ансамбль. Головною метою студії є залучення дітей різного віку та здібностей до сучасного танцювального мистецтва, озброєння учнів основними поняттями зі спортивної хореографії. В кінці навчального циклу найбільш здібні учні, чи танцювальні пари можуть поповнювати навчальні класи школи. Вона є своєрідним резервом школи. 

Складовою частиною школи є "Зразковий" ансамбль спортивного танцю "Ритм", що складається із кращих танцювальних пар, в якому учні ІІ-V ступенів мають можливість вдосконалювати свою акторську майстерність, реалізовувати свій творчий потенціал шляхом участі в концертній діяльності. Ансамбль має три групи - молодшу, середню, старшу.