Науково-методична діяльність

Профільна позашкільна освіта художньо-естетичного напряму: Збірник навчальних програм Школи образотворчого мистецтва Рівненського міського палац дітей та молоді. Упорядкувала О. Л. Промська переглянути>>>>>

Навчальні програми Школи бізнесу

Навчальні програми Школи образотворчого мистецтва

Навчальні програми профільної Школи естрадного мистецтва

Навчальна програма з позашкільної освіти економічного напряму юридичного профілю

«Правові основи підприємницької діяльності»

В науково-методичному посібнику на основі педагогічних досліджень, експериментів та моніторингу досвіду авторської інноваційної моделі освітньо-виховної системи Рівненського міського Палацу дітей та молоді розкриваються нові підходи та технології позашкільного педагогічного процесу у здійсненні профільного навчання, висвітлюються проблеми науково-методичного та організаційно-педагогічного його забезпечення.

 

 

 

Батьків, вихованців та педагогів Палацу дітей та молоді запрошую на безкоштовні консультації - психолог, викладач, тренер раннього розвитку.

Мала академія наук України (далі МАН) – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

Учні – члени МАН є учасниками різноманітних обласних, всеукраїнських, міжнародних інтелектуальних конкурсів, турнірів, олімпіад і виявляють високий рівень підготовки та творчі здібності.

Інноваційна за всіма характеристиками модель Рівненського міського Палацу дітей та молодідала можливість впродовж 2006-2008 рр. логічно відокремити з існуючої інфраструктури, на базі структурних підрозділів, Ресурсні центри із стратегічних напрямів позашкільної освіти, основним ресурсним забезпеченням яких є: кваліфіковане кадрове забезпечення, відповідна матеріальна база, програмне забезпечення, які накопичувалися впродовж багатьох років діяльності структурних підрозділів ПДМ. Головна мета діяльності центрів: накопичення та розповсюдження інформації щодо діяльності ПДМ з...

Публікації наших педагогів

Бібліотеку Палацу започатковано у 1959 році молодим спеціалістом Косар Аллою Степанівною, яка і по сьогоднішній день є керуючою бібліотекою.
На той час бібліотека поєднувала функції книгозбірні, читальної кімнати, ігрової кімнати та учбової аудиторії (використовувалась клубом інтернаціональної дружби, який був створений і керувався бібліотекарем Косар А.С.
Початковий фонд бібліотеки розпочинала книжкова шафа з профільною літературою гурткових...