Визначено переможців VIII міського фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!»

Сторінка Фестивалю "Мої знання сьогодні мій капіл-завтра" >>>>>

Більше інформації та фотографій >>>>>

Визначено переможців VIII міського фестивалю-конкурсу з економіки та підприємництва «Мої знання сьогодні – мій капітал завтра!», який проводився серед старших школярів Рівного. Організаторами конкурсу традиційно виступив міський Палац дітей та молоді. Співорганізатори - Національний університет водного господарства та природокористування і Національний університет «Острозька академія». 
У конкурсі взяли участь 11 команд. Фестиваль проходив у три етапи. Спочатку школярам потрібно було виконати заочне завдання – описати цікаву ідею створення власного бізнесу. Другий етап, який проводився на базі Національного Університету водного господарства та природокористування, включав у себе два конкурси: «Економічний квест» та творчий конкурс «Реклама». На заключному фінальному етапі учасники презентували свої бізнес-ідеї. Старшокласники настільки серйозно підійшли до виконання завдань, що практично всі їх бізнес-плани з мінімальними доопрацюванням готові до втілення.

Переможці «Економічного квесту»:
І місце: Команда «Urban teem club» школи бізнесу ПДМ
ІІ місце: Команда Рівненської української гімназії «Фантастична п’ятірка»
ІІІ місце: Команда школи бізнесу ПДМ «Artspase»
Переможці конкурсу «Реклама»:
І місце: Команда «Еверест» ЗОШ №1
ІІ місце: Команда Рівненської гімназії «Гармонія»
ІІІ місце: Команда «Urban teem club» школи бізнесу ПДМ 
Переможці конкурсу «Бізнес-ідея»:
І місце: «Фантастична п’ятірка» - команда Рівненської гуманітарної гімназії
ІІ місце: Команда професійної школи бізнесу ПДМ «Artspase»
ІІІ місце: Команда «Свіжий вітер» НВК №26

Також команди-учасники отримали відзнаки та подарунки від НУВГП, «Острозької академії» і грошові премії від «Укрсимбанку».

Велика подяка нашим науковим та соціальним партнерам за співпрацю!

Всіх учасників вітаємо з ростом досягнень в галузі економіки та підприємцтва і бажаємо правильно обрати свій подальший життєвий шлях, нових висот та успіхів!