Зразкова театральна студія «Маленький принц»

Опубліковано admin Чтв, 03/10/2016 - 17:04

У 1978 році на базі театрального гуртка в Рівненському міському Палаці дітей та молоді була створена театральна студія «Від ліхтаря». 

У 1993 році студії присвоєно звання «Зразкова». У 2005 році внаслідок змістовної реорганізації колективу відбулось перейменування на Зразкову театральну студію «Маленький принц». 

Театр студія має у складі 5 навчальних груп, вихованці яких опановують знання з таких предметів як: 
-майстерність актора;
-пластика;
-основи постановки голосу;
-художнє оформлення вистави. 

Найголовнішим аспектом діяльності театр-студії є створення сценічних постановок драматичних творів. Тісно співпрацюємо з загальноосвітніми закладами. Ми є учасниками та переможцями багатьох театральних фестивалів, зокрема таких як «Птах» Закарпаття, «Золота масочка» м. Нетішин, «Маски Мельпомени» м.Харків, Фестиваль дитячої творчості «Дні землі» м. Кіровоград, «Казковий карнавал» м. Львів, «Казка у Гаю» м. Львів. Колектив є організатором та учасником Міжнародного дитячо-молодіжного театрального фестивалю аматорських колективів «ЛіхтArt». В 2013 році вистава «Казка нашого двору» на цьому фестивалі перемогла в номінації «Творчий пошук та фантазія», а виконавиця ролі Злої Чарівниці Ліза Меркотан здобула номінацію «Краща жіноча роль 1 плану».