Зразковий ансамбль сучасного танцю «Light»

Опубліковано admin Пон, 12/21/2015 - 11:29

ХУДОЖНІ КОЛЕКТИВИ //  Зразковий ансамбль сучасного танцю

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Light» існує при Школі сучасної хореографії Рівненського міського Палацу дітей та молоді з 1994 року. До його складу входять учні ШСХ, а це - близько 80 учасників, які поділяються за структурою на три вікові групи: молодша, середня і старша група. В 1998 році колективу було присвоєно почесне звання «Зразковий», яке було підтверджено у 2002 році.

З 2002 року в ансамблі з'явився концертний склад - балет «Light Dance Company», учасниками якого стали перші випускники ШСХ, закінчивши повний 10-річний курс навчання. До складу першої в західному регіоні України професійної трупи, що працює в напрямку сучасного хореографічного мистецтва, ввійшли 15 талановитих виконавців - 8 дівчат та 7 хлопців, які виявили бажання і надалі продовжувати свій творчий шлях. Метою діяльності колективу є розкриття та реалізація творчого потенціалу та професійний ріст кожного учасника і колектива в цілому.

Основні завдання:
- пропаганда сучасного хореографічного мистецтва в Україні, а також за її межами;
- вдосконалення рівня виконавської майстерності;
- вагомий внесок у мистецькі заходи на міжнародному рівні.

Художня спрямованість репертуару ансамблю орієнтована на розвиток таких напрямків сучасного мистецтва, як jazz-modern, afrojazz, blues-jazz, fank-jazz, contemporary, modern dance, street jazz, acrobatic dance, tapdance. В репертуарі «Light Dance Company» понад 50 авторських балетмейстерських постановок Наталії Сторожук, Олени Додчук, Олени Коротєєвої та шедеврів від таких майстрів світового хореографічного мистецтва, як Мішель Дорранс, Девін Пуллінса, Деррел Баллок, Клаудіа Раарджаното, Вайн МакГрегор, Джеральдіна Армстронг та інших. В кожному танцювальному номері, який виконує колектив, прочитується задум постановника, його бачення та оригінальне висвітлення ідеї, грамотне використання хореографічної лексики, відповідність костюмів та реквізиту.

Яскраві танцювальні композиції «Light Dance Company» одразу запам'ятовуються глядачам, створюючи яскраву і неповторну атмосферу на будь-якому заході. Концертна програма колективу - це різнобарвне шоу, яке приносить естетичне задоволення як учасникам, так і глядачам.

Колектив відомий не лише в місті, області, але й в Україні та поза її межами. Він є багаторазовим лауреатом та володарем Гран-прі всеукраїнських та міжнародних хореографічних конкурсів і фестивалів. Концертно-гастрольні виступи «Light Dance Company» відбувалися в Україні (м.Київ, м.Чернівці, м.Івано-Франківськ, м.Львів, м.Тернопіль, м.Харків, м.Скадовськ, м.Ужгород), Литовській Республіці (м.Вільнюс, м.Клайпеда, м.Паланга, м.Таураге), Польші (м.Краків), Словаччині (м.Кошице), Угорщині (м.Мишкольц), Туреччині (м.Анталія), Росії (м.Москва, м.Санкт-Петербург, Красноармійськ).

Ми в соціальних мережах