Зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю "Грація"

Опубліковано admin Чтв, 03/10/2016 - 16:07

Ансамбль естрадно-спортивного танцю "Грація"створений в Палаці дітей та молоді в 1991 році. Звання "зразковий" захистив в 1997 році. 

Засновником та організатором секції художньої гімнастики в Рівненській області, а також і в Палаці  була Шнайдман Софія Борухівна. Її вихованки приймали  участь в усіх масових та дозвіллєвих заходах Палацу. Саме з її легкої руки та за підтримки концертмейстера Ніни Василівни Гордійчук  почали народжуватись концертні номери, незабутні «Каравеллі» з широкими стрічками, композиція з вимпелами під увертюру «Дети капитана Гранта» та прекрасна «Заметіль» під музику Вівальді, яку виконувала вихованка секції художньої гімнастики Шельчук Наталія, а нині кандидат наук з фізичного виховання та спорту, викладач НУВГП та керівник школи художньої гімнастики ПДМ. В 1999році вона приходить працювати в Палац і стає ініціатором створення Школи художньої гімнастики і у 1991році  ансамблю естрадно- спортивного танцю «Грація». Який захистив Звання «Зразковий» у 1997 році.

Керували ансамблем в різні роки Наталія Сінькова, Марина Болба, Олександра Томкович випускниці Палацу дітей та молоді, вихованки Наталіїї Олексадрівни.

Сьогодні «Грація» - це синтез рухів, яскравих та оригінальних номерів з елементами технічної майстерності художньої гімнастики.

Педагоги ансамблю працюють над розкриттмя та реалізаціэю творчого потенціалу виконавців, становлення їх особистості на виховання засобами естетики спортивного танцю. Саме на досягнення цієї мети працює педагогічний колектив, використовуючи в своїй діяльності сучасні методи та форми роботи, застосовуючи на практиці синтез спеціальних та загальнопедагогічних знань, умінь і навичок.

Репертуар включає різноманітні форми та прийоми постановки: сольні та масові номери, дуетні постановки, етюди, танцювальні композиції, композиції з гімнастичними предметами. В основному використовується музика різних стилів. В кожному танцювальному номері прочитується задум постановника, його бачення та оригінальні висвітлення теми, використання хореографічної лексики, відповідність костюмів. Велика відповідальність випадає на долю учасників ансамблю, які із задоволенням та розумінням докладають всі зусилля для успішних виступів, даруючи радість глядачам. Вихованки колективу приймають активну участь в різних заходах ПДМ, міста та області. 

На данний момент в ансамблі існує три групи : молодша (діти ІІІ - ІІ спортивних розрядів), середня, та старша група (діти І - спортивного розряду та кандидати в майстри спорту). 

Колектив ансамблю "Грація" - Дипломанти конкурсно-розважальної програми "Зірки, на сцену!" в 1999 році, дипломанти фольклорного фестивалю"Краков'як 2010", м.Краків, Польща.

Художній керівник ансамблю "Грація" Наталія Шульжук