Зразковий духовий оркестр

Опубліковано admin Чтв, 03/10/2016 - 15:30

Зразковий духовий оркестр створений у 1979 році. Першими його керівниками були Котляр Л.М., Луцик Б.М., Юзюк Л.П.

Основною метою створення колективу було популяризація духової музики естетичне та патріотичне виховання підростаючого покоління, розвиток художніх смаків на вивченні кращихтворів написаних для духового оркестру. 

З 1985 року художнім керівником колективу є педагог музичної школи Палацу дітей та молоді Пастушок Василь Степанович. Під його керівництвом у 1993 році оркестр отримав почесне звання "Зразковий", і вже двічі його підтверджував - у 1997 та 2002 роках. Склад колективу традиційний - група дерев'яних та мідних інструментів, група ударних. 

Учасниками колективу є учні музичної школи ПДМ в кількості 30 осіб, а також педагоги музичної школи духового відділу. Репертуар колективу складають академічні музичні твори та переклади популярних пісень і танців з відомих кінофільмів. 

За тривалий час своєї діяльності оркестр побував з гастролями в Москві, Києві, Ялті тощо. Колектив є постійним учасником фестивалю-конкурсу „Сурми", який раз на два роки проходить в нашому місті. Також колектив приймає участь у масових заходах Палацу, міста; є постійним учасником параду духових оркестрів, який проводиться щорічно 9 травня на День Перемоги. 
Учасники Зразкового духового оркестру не зупиняються на досягнутому, вдосконалюючи свою виконавську майстерність, створюючи новий репертуар.

Художній керівник Зразкового духового оркестру
Анатолій Мазурок