Зразковий дитячий хор "Vivat musica"

Опубліковано admin Чтв, 03/10/2016 - 15:36

Зразковий дитячий хор "Vivat musica" створений в 2000 році в Рівненському міському Палаці дітей та молоді педагогом Залевською Іриною Іванівною. За короткий час свого існування хор віднайшов свій стильвиконання, напрацюваа різножанровий репертуар, став одним із провіднихдитячих хорових колективівміста, досягнув значних творчих успіхів.

Термін навчання - 5 років, плюс для найменших (діти 6-7 років) підготовча група. Молодша група хору складається з учнів підготовчої групи і першого класу. Середня група - учні від 2 до 5 класу хорової школи. Обидві групи ведуть активну концертну діяльність. 

Репертуар дитячого колективу різноманітний. Це популярні пісні українських композиторів, доробки рівненських авторів, а також перлини світової хорової музики від бароко до сучасності. 

Хор – це спосіб спілкування.
Хоровий колектив - це як одна дружна сім’я. Кожен учасник хору – це його історія, це якась нова і незвичайна загадкова таємниця,яка розкривається, неначе чарівна квітка під променями великого незбагненно теплого Сонячного Натхнення. І кожна пелюсточка цієї незвичайної квітки – чарівного голосу хориста – розкривається наново і виблискує своїм вмінням у мережаному сплетінні голосів цілого хорового колективу. Ірина Вікторівна Залевська була першим художнім керівником і диригентом хору “ Віват, музико!” ,формувала перші ростки хорової та вокальної творчості у маленьких хористів.

Педагаг працювала над творами сучасних композиторів,над творами композиторів класиків ,над українськими народними піснями,над піснями народів світу – Мексики,Італії,Польщі. Виконання творів було поєднано з різними рухами на сцені,які допомагали створювати нові музичні образи. В репертуарі хору завжди були твори класиків В.А.Моцарта, Й.Гайдна, Ц.Франка,Л.ван Бетховена.Незмінними залишались і твори українських композиторів А.Кос – Анатольського, М.Леонтовича.Цікавими знахідками були твори сучасних композиторів – М.Субботіної,Д.Кухарука і твір “Україна – дивосвіт “ стали візитною карткою нашого колективу. 

Багато цікавих поїздок було організовано для хористів в Одесу,Житомир, міжнародні поїздки - в Забже,Лодзь,Люблін,Шєдльце,Варшава та інші міста Польщі.
Хоровий репертуар поповнюється новими творами,іде новий пошук образів для створення нового звучання оновленого дитячого хорового колективу.

У 2009 році керівником хору “Віват,музико” стала Наталія Павлючук